Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Supersołtys Wielkopolski 2014: Czesława Knypińska, sołtyska wsi Janikowo Dolne

Milena Kochanowska
Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne
Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne Archiwum
Same osiągnięcia świadczą o ich zaangażowaniu i wytężonej pracy. Wynik nie jest tak ważny jak nominacja do plebiscytu. Ona jest już zaszczytem, bo oznacza, że mieszkańcy wsi docenili ich trud i wysiłek, który na co dzień wkładają w swe działania na ich rzecz

Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne, gmina Swarzędz, powiat poznański

Sołtysuje od 1978 roku. Dzięki jej działaniom, przy wsparciu rady sołeckiej wykonanych zostało wiele ważnych inwestycji.

Głosujemy!
Czesława Knypińska – sołtyska wsi Janikowo Dolne, gmina Swarzędz, powiat poznański – wyślij SMS o treści SUPER.226 pod numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)
W odpowiedzi uczestnik plebiscytu otrzyma kod dostępu do aktualnego e-wydania "Głosu Wielkopolskiego" do wykorzystania na stronie www.prasa24.pl.

Powstał chodnik, który umożliwił bezpieczne przemieszczanie przez teren sołectwa, została położona trwała nawierzchnia na drodze łączącej wieś z sąsiednią gminą.

Po latach starań, pani sołtys pozyskała dla mieszkańców sołectwa lokal przeznaczony na świetlicę wiejską, który – przy współpracy z KGW i gminą – został pięknie wyremontowany.

Systematycznie uzupełniane jest oświetlenie w sołectwie, o które niestrudzenie zabiega pani Czesława. Ogromnym ułatwieniem życia mieszkańców stała się kanalizacja, o którą na czele z panią sołtys wnioskowali mieszkańcy.

Dzięki aktywności sołtyski i osób ją wspierających w radzie sołeckiej i KGW organizowanych jest wiele imprez w sołectwie, na przykład Dzień Dziecka, mikołajki, półkolonie letnie i zimowe.

Pani Czesława jest osobą bardzo ciepłą i niekonfliktową, dlatego tak wiele osób z ochotą udziela jej wsparcia we wszystkich inicjatywach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski