Świeć się z Energą: Głosuj na Wrześnię i Poznań City Center!

Joanna Labuda
Września oraz galeria handlowa Poznań City Center awansowały do ogólnopolskiego etapu akcji "Świeć się". Głosowanie rozpoczęło się 13 stycznia w samo południe, a zakończy się 23 stycznia o godzinie 12.00.

Niedoścignionym faworytem w pierwszym etapie plebiscytu „Świeć się z Energą i Głosem Wielkopolskim” wśród najpiękniej oświetlonych na święta miast w Wielkopolsce okazała się Września.

Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce - GŁOSUJ TUTAJ

Jako zwycięzca regionalnego etapu miasto wygrało sprzęt AGD o wartości 1000 zł, który włodarze będą mogli przekazać na cel charytatywny. Teraz reprezentant naszego województwa będzie walczyć o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce oraz nagrodę główną. Jest nią sprzęt o wartości 10 000 tys. zł.

– Myślę, że w ramach lokalnego patriotyzmu, mieszkańców Wrześni nie trzeba namawiać do głosowania. Rozszerzmy ten patriotyzm na całą Wielkopolskę! – apeluje Marek Przyjemski, kierownik Referatu Komunalnego Urzędu Miasta we Wrześni.

– Z opinii mieszkańców wiemy, że świąteczne iluminacje miasta bardzo się spodobało. Dlatego, zapraszamy wszystkich naszych sympatyków do odwiedzenia miasta oraz głosowania – dodaje Marek Przyjemski.

Przed Wrześnią stoi jednak trudne zadanie. W wyścigu o tytuł świetlnej stolicy Polski, miasto musi pokonać m.in. zwycięzcę ostatniej edycji akcji Bielsko-Białą, a także Gdynię, Lublin, Inowrocław, Radom, Rzeszów i 11 innych miejscowości.

– Nie będzie łatwo, ale wierzę, że uda nam się zwyciężyć w tegorocznej edycji plebiscytu – przekonuje Ewa Zaremba, mieszka Wrześni. Aby oddać głos na miasto, wyślij na nr 72355 SMS o treści: MT.16. Koszt sms-a wynosi 2,46 z VAT.

Do wielkiego finału w plebiscycie galerii awansował również Poznań City Center. Swojego zadowolenia nie krył Norbert Fijałkowski, dyrektor PCC.

Wybierz najpiękniej oświetloną na święta galerię handlową w Polsce - GŁOSUJ TUTAJ

– Rozgrywkę miedzy galeriami śledziliśmy z zapartym tchem – przekonywał po ogłoszeniu wyników. Aby oddać głos na galerię PCC, wyślij na nr 72355 SMS o treści: GL.7. Koszt sms-a wynosi 2,46 z VAT.

Już wkrótce okaże się, czy nasi reprezentanci mają szansę na zwycięstwo w etapie ogólnopolskim.

Na tym etapie najważniejsze jest zaangażowanie naszych czytelników. Zwyciężyć mogą tylko dzięki państwa głosom!

Zostań mistrzem świątecznej fotografii w Polsce - GŁOSUJ TUTAJ

Wideo

Dodaj ogłoszenie