MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Czarni Połaniec pewnie wygrali derby trzeciej ligi z KSZO 1929 Ostrowiec. Pierwszą bramkę zdobył prezes klubu z Połańca Adrian Gębalski

Dorota Kułaga
Tak zdobytą bramkę w derbach z KSZO 1929 Ostrowiec fetował napastnik Czarnych Połaniec Adrian Gębalski. Dorota Prokop
W meczu derbowym w trzeciej lidze, który odbył się w środę 15 maja, piłkarze Czarnych Połaniec pewnie wygrali z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie. Pierwszą bramkę zdobył...prezes klubu Adrian Gębalski.

Pewna wygrana Czarnych Połaniec z KSZO 1929 Ostrowiec

Czarni Połaniec - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (3:0)
Bramki: Adrian Gębalski 10, Damian Bawor 14, Bartłomiej Wiktor 40.

Zobacz zdjęcia z derbów

Czarni bardzo dobrze weszli w to spotkanie. Od początku przejęli inicjatywę i po kwadransie prowadzili już 2:0 po golach Adriana Gębalskiego i Damiana Bawora. Przed przerwą zdobyli jeszcze trzecią bramkę. Po zmianie stron wynik już nie uległ zmianie. Zespół z Połańca zasłużenie pokonał w derbowym spotkaniu KSZO 1929, który w dalszym ciągu prowadzi Krystian Kanarski.