MKTG SR - pasek na kartach artykułów

GKS Zio-Max Nowiny aż 5:0 pokonał Pogoń Staszów w wyjazdowym meczu RS Active 4. ligi. Dwa gole strzelił Paweł Tomczyk. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Paweł Tomczyk zdobył dwie bramki dla GKS Zio-Max Nowiny w meczu z Pogonią Staszów. Pierwszą uzyskał z rzutu karnego. Dorota Prokop
Trwa świetna seria GKS Zio-Max Nowiny. Po efektownej wygranej z Łysicą Bodzentyn 5:1, tym razem podopieczni Przemysława Cichonia pokonali w Staszowie Pogoń 5:0. Dwie bramki zdobył Paweł Tomczyk.

Olimpia Pogoń Staszów - GKS Zio-Max Nowiny 0:5 (0:4)
Bramki: Bartosz Papka 12, Radosław Szmalec 24, Paweł Tomczyk 35 z karnego, 40, Damian Kopyciński 70.

Zobacz zdjęcia z meczu

- Dominowaliśmy w tym meczu. Od początku było to spotkanie na naszych warunkach. Pogoń próbowała nam zagrozić z kontrataku, ale dobrze radziliśmy sobie w defensywie. Do przerwy prowadziliśmy 4:0, po przerwie dołożyliśmy jedną bramkę. Cieszy skuteczność, bo w Skarżysku wygraliśmy 4:1, z Łysicą Bodzentyn 5:1, a teraz w Staszowie 5:0. Oby tak dalej

- powiedział Przemysław Cichoń, trener GKS Zio-Max Nowiny.