MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 12

Tamto 6:2 zapoczątkowało serię Klasyków, którą kibice Realu niezbyt dobrze wspominają, a jeden z najmniej miłych momentów (sporo ich było) to mecz z kwietnia 2017 roku, kiedy to obrońcy Królewskich Marcelo udało się "wkurzyć" Messiego. Interweniujący Brazylijczyk przyłożył mu łokciem, a Argentyńczyk padł na murawę z rozciętymi ustami. Po chwili wstał i grał dalej, a biegając z opatrunkiem w zębach kilkanaście minut później ośmieszył trzech rywali i strzelił na 1:1. To nie wszystko, bo w 93. minucie uciszył Santiago Bernabeu, trafiając na 3:2 w ostatniej akcji meczu. Barcelona znów zdobyła stolicę.

Co ciekawe, ligę wygrał w tamtym sezonie Real...

Świński łeb, palec w oku, hat-trick Messiego - blaski i cienie w rywalizacji Barcelony z Realem

Nie drażnij Messiego

Bezproblemowe ciasto z agrestem według przepisu sąsiadki. Zrobisz je na oleju

Międzynarodowy transport wsiadł na rollercoaster

To będzie najładniejsza trasa piesza świata? Zobacz, gdzie powstaje rekordowa ścieżka