Tak mieszkają i żyją na co dzień Adrianna i Michał z...

  Tak mieszkają i żyją na co dzień Adrianna i Michał z programu "Rolnik szuka żony 9" [zdjęcia - 8.02.2023]

  Zdjęcie autora materiału

  Głos Wielkopolski

  Adrianna i Michał poznali się w programie "Rolnik szuka żony 9". Zamieszkali razem w gospodarstwie na Podlasiu. Zobaczcie zdjęcia
  1/38
  przejdź do galerii

  Adrianna i Michał poznali się w programie "Rolnik szuka żony 9". Zamieszkali razem w gospodarstwie na Podlasiu. Zobaczcie zdjęcia >>>>> ©AKPA/Niemiec

  Tak mieszkają i żyją na co dzień Adrianna i Michał z programu "Rolnik szuka żony". To jedna z najbardziej sympatycznych par dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP 1. Widzowie z odcinka na odcinek widzieli, jak rozwija się ich miłość. Bohaterowie "Rolnika..." zaręczyli się jeszcze przed finałowym odcinkiem programu i zamieszkali razem. Zobaczcie zdjęcia!

  Adrianna i Michał poznali się w programie "Rolnik szuka żony 9"  Michał ma 23 lata i jest rolnikiem z województwa podlaskiego. Mieszka w niewielkiej miejscowości Kalinówa-Basie. Razem z rodzicami prowadzi 130-hektarowe gospodarstwo. Zajmuje się hodowlą krów oraz koni ciężkich - zimnokrwistych.

  Zobacz galerię

  Już przed programem zdradził, że nigdy nie był w poważnym związku, a wszystkie relacje kończyły się zanim na dobre się rozpoczęły. W programie "Rolnik szuka żony" szukał kobiety, która zaakceptuje jego zalety i wady. I znalazł.

  Jego wybranką została 20-letnia Adrianna z Łodzi. Jest studentką pedagogiki. Przed programem pracowała jako niania. Opiekowała się piątką dzieci. Jest niezwykle wysportowana, uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Zdecydowała się powalczyć o Michała, gdy zobaczyła jego oczy. Szukała szczerego i wyrozumiałego faceta. I znalazła go w programie "Rolnik szuka żony".

  Tuż po wielkim finale "Rolnik szuka żony 9" Adrianna napisała na Instagramie:  - W końcu nadszedł dzień, w którym oficjalnie możemy powiedzieć, że jesteśmy razem, a dokładniej, że jesteśmy narzeczeństwem. Chciałabym tylko dodać, że Michał jest moją definicją miłości i szczęścia. I... no co mam wam powiedzieć, szaleje za nim! To najpiękniejsze przeznaczenie i niesamowite szczęście od losu - napisała Adrianna, po czym dodała: - To jest tak silne, tak nie do opisania... Nigdy w życiu czegoś takiego nie poczułam. Ja przy Michale tak naprawdę zrozumiałam, że wcześniej nigdy nie byłam zakochana.

  Adrianna i Michał z programu "Rolnik szuka żony" podczas wizyty w "Pytaniu na śniadanie" w TVP zdradzili, że już mieszkają razem. Ada przeprowadziła się do Michała.

  Zobaczcie, jak wygląda dom i gospodarstwo Michała i Adrianny w miejscowości Kalinówa-Basie na Podlasiu:  Zobacz galerię

  - Bardzo spodobał mi się ten dom i jego otoczenie - zdradziła Adrianna już w czwartym odcinku programu "Rolnik szuka żony".

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo