Tegoroczne tragi pracy były już czwartą edycją tego wydarzenia. Podobnie jak w poprzednich latach i tym razem udział wzięło kilkadziesiąt firm i instytucji, które na grodziskiej hali sportowej prezentowały m.in. oferty prac. W tym roku udział w imprezie wzięło jeszcze więcej wystawców niż wcześniej.

Wśród nich znaleźli się przedstawiciele zarówno firm lokalnych jak i przedsiębiorcy spoza regionu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska służb mundurowych. Grodziscy policjanci odpowiadali m.in. o wymogach jakie trzeba spełnić, aby rozpocząć pracę w policji. Co ciekawe, podjęcie zatrudnienia na takim stanowisku interesowało najbardziej dziewczyny.

Na targach tradycyjnie oprócz młodzieży pojawiło się również wielu mieszkańców regionu. Jak mówiła dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, który jest inicjatorem współorganizatorem targów, wydarzenie po raz kolejny odniosło sukces:

- Bardzo cieszy nas zainteresowanie zarówno ze strony pracodawców jak i mieszkańców. W tym roku mieliśmy więcej wystawców niż w ubiegłych latach.  Zauważyliśmy również, że uczestnicy targów chętnie zostawiali u przedstawicieli przedsiębiorstw swoje CV. Wśród młodzieży z kolei dużym zainteresowaniem cieszyły się oferty prac sezonowych, ponieważ na hali obecni byli przedsiębiorcy, którzy taką właśnie formę zatrudnienia oferowali. Teraz po zakończeniu targów będziemy  przeprowadzać ankiety wśród wystawców w celu szczegółowego podsumowania tego wydarzenia. Moje wrażenia po tej, kolejnej edycji są bardzo pozytywne- podsumowała Beata Hejman.

STREFA BIZNESU NA FACEBOOKU. POLUB NAS!