Tego nie jedz na kolację! Można bardzo szybko przytyć. Jakich produktów nie jeść na kolację?

Igor Chudziński
Igor Chudziński
Czego nie można jeść na kolację? Oto lista --->
Czego nie można jeść na kolację? Oto lista --->Pixabay
Kolacja to bardzo ważny posiłek w ciągu dnia. Warto jednak pamiętać by była ona odpowiednio lekka i łatwa do strawienia. Istnieje cała masa produktów spożywczych których nie powinno się jeść na kolację ani w ogóle wieczorem. Czego nie można jeść na kolację? Oto lista!

O jakiej godzinie najlepiej zjeść kolację?

Kolację powinniśmy zjeść najpóźniej 2-3 godziny przed planowanym położeniem się spać. Kolacja nie powinna być największym posiłkiem dnia – dobrze zaplanować wieczorem zjedzenie czegoś lekkiego i łatwego do strawienia.

Co można zjeść na kolację?

Zdrowe kolacje obejmują stosowanie różnorodnych warzyw — ciemnozielonych, czerwonych i pomarańczowych, rośliny strączkowe (fasola i groszek). Oprócz tego taka kolacja może też składać się z niskokalorycznych owoców, takich jak papaja, arbuz, czy jagody. Jeśli chodzi o pokarmy białkowe, to dietetycy polecają między innymi owoce morza, chude mięso i drób, jaja, rośliny strączkowe, produkty sojowe, orzechy i nasiona, należy je jednak spożywać z umiarem.

Czego nie można jeść na kolację?

Jest cała masa produktów spożywczych, które absolutnie nie nadają się do zjedzenia na kolacje. Jedząc je możemy bardzo szybko przytyć!

Czego nie można jeść na kolację? W galerii znajdziecie listę!

Obserwuj nas także na Google News

Jesteś świadkiem ciekawego wydarzenia? Skontaktuj się z nami! Wyślij informację, zdjęcia lub film na adres: [email protected]

Zobacz też:

Sprawdź, jakich produktów nie wolno odgrzewać! Przejdź do galerii --->

Tego nie można odgrzewać na drugi dzień. Jakich produktów ni...

Sprawdźcie, jakie produkty GIS wycofał ostatnio ze sprzedaży w popularnych marketach. Jeśli macie je w domu natychmiast wyrzućcie! Zobacz w galerii --->

Uwaga! GIS wycofuje popularne produkty ze sklepów. Nie jedz ...

Botoks 2.0? Naukowcy potwierdzają

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie