Tenis: mistrzostwa kadetów

ŁOS
Od lewej stoją: Piotr Matuszewski i Wojciech Bratkowski
Od lewej stoją: Piotr Matuszewski i Wojciech Bratkowski Fot. Maciej Łosiak
Rozegrane zostały tenisowe mistrzostwa województwa w kategorii kadetów (do lat 16). Wszystkie medale zdobyli reprezentanci AZS-u Poznań.

Wśród chłopców nie było niespodzianki. Rozstawiony z numerem "jeden" (czołowy zawodnik Polski w swojej kategorii wiekowej) Piotr Matuszewski zdobył złoty medal. W finale gry pojedynczej pokonał Wojciecha Bratkowskiego 6:1, 6:3. W rywalizacji dziewcząt w decydującym o pierwszym miejscu pojedynku Aurelia Pietraszkiewicz pokonała Ninę Kromolicką 6:4, 7:5.

Finały debla: chłopcy - Matuszewski/Norbert Tadyszak - Paweł Jankowiak/Bartosz Łosiak 6:2, 7:5 (5); dziewczęta - Kromolicka/Marta Mędrzycka - Pietraszkiewicz/Zofia Pawlak 6:4, 1:6, 13:11.