Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 16
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 zł Wynagrodzenie podstawowe +...
fot. pixabay

TOP 15 najlepszych ofert pracy w Poznaniu. Na tych stanowiskach można dobrze zarobić!

Przedstawiciel handlowy B2B

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 zł Wynagrodzenie podstawowe + prowizja zależne od wyników sprzedaży; umowy prowizyjne i premiowe, samochód służbowy do użytku prywatnego, smartfon, Homeoffice.

Zakres obowiązków: poszerzanie istniejących relacji z obecnymi kluczowymi klientami a także pozyskiwanie nowych klientów w biurze i w terenie. W ramach wizyt u klientów na danym obszarze sprzedaży przekonasz klientów indywidualnymi poradami dotyczącymi zastosowania i praktycznymi demonstracjami naszych produktów do czyszczenia i konserwacji.

Wymagania: wykształcenie minimum pomaturalne/policealne. Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Oczekiwania: dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie, pracy zorientowanej na klienta i sukces, umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie, lubisz sprzedawać i kontaktować się z klientami, obsługa urządzeń biurowych, prawo jazdy kat. B. Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub masz doświadczenie/wiedzę w dziedzinie przemysłowych środków/technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji.

Pracodawca: Ibs Scherer Polska Sp. z o.o.

W Poznaniu można naprawdę dobrze zarobić. Sprawdź najlepiej płatne oferty pracy --->