Trwa sezon na rabarbar. Jego uprawa jest bardzo prosta. Jeśli wolisz kupić, tyle kosztuje w popularnych sieciach. Użyj nie tylko do deserów

Justyna Madan
Justyna Madan
Uprawa rabarbaru w ogrodzie nie jest trudna, ale wymaga odrobiny cierpliwości. Jak sadzić i dbać o to warzywo?
Uprawa rabarbaru w ogrodzie nie jest trudna, ale wymaga odrobiny cierpliwości. Jak sadzić i dbać o to warzywo? pixabay.com
Chociaż sezon na rabarbar rozpoczyna się już w kwietniu, to w pełni wybucha w maju. Prawdopodobnie wiele osób pamięta lekko kwaśne pałki rabarbaru maczane w cukrze jako wiosenny przysmak. Można go dodać do ciast, kompotu, a nawet wytrawnych zup i kurczaka. To warzywo należące do rodziny rdestowatych można z powodzeniem wyhodować we własnym ogródku. Czy to się opłaca? Tyle kosztuje w sklepie.

Rabarbar pochodzi oryginalnie z Azji. Do Europy został sprowadzony w XVII wieku. Rozwija się na obszarach o chłodniejszym klimacie, jest łatwy w uprawie, ale potrzebuje okresu spoczynku, aby naprawdę dobrze się rozwijać i produkować obfite łodygi.

I to właśnie łodygi są jedyną jadalną częścią rabarbaru. Liście są toksyczne, dlatego je odcinamy. Po ugotowaniu rabarbar ma bogaty, cierpki smak. Jest rośliną wieloletnią, zadbany będzie wydajny przez 10 lat, a nawet i więcej. Dlatego to ważne, aby już od początku zadbać o odpowiednie miejsce na umieszczenie w nim naszych sadzonek.

Jak wyhodować rabarbar we własnym ogrodzie?

Rabarbar najlepiej rośnie w pełnym słońcu, ale toleruje też półcień. Najlepsza do hodowli będzie dobrze przepuszczalna i żyzna gleba. Zbyt mokra roślina zacznie gnić, ale szkodzi jej też niedobór wody – łodyga i liście będą wówczas zdecydowanie mniejsze. Rabarbar wymaga też obfitego nawożenia.

Sadzimy go jesienią (wrzesień, październik) lub wczesną wiosną (marzec). Sadzonki rabarbaru kupimy w sklepie ogrodniczym. Przed sadzeniem usuwamy z gleby wszelkie chwasty. Wykopujemy dołki głębokie i szerokie na ok. 20-30 cm w rzędach w odległości ok. 100 cm od siebie. Gleba powinna być zasilona kompostem lub dobrze rozłożonym obornikiem. Korony sadzonki powinny znajdować się ok. 2 cm nad glebą. Należy pamiętać o obfitym podlaniu roślin.

Jeśli posadzimy rabarbar zbyt blisko siebie, plon może być mało obfity. Obficie i konsekwentnie podlewaj roślinę. Rabarbar potrzebuje wystarczającej ilości wilgoci, zwłaszcza podczas gorących, suchych dni lata. Jesienią usuń wszystkie resztki roślin. Gdy ziemia zamarznie, najlepiej przykryć rabarbar kilkoma centymetrami organicznej ściółki, a najlepiej kompostem. Dodając azot do gleby, przygotowujesz rośliny rabarbaru na dobry sezon wiosenny.

Nie zbieraj żadnych łodyg podczas pierwszego sezonu wegetacyjnego. W drugim zrób to oszczędnie. Dzięki temu rośliny odpowiednio się ukorzenią i dadzą wspaniały zbiór od trzeciego roku. Aby zerwać rabarbar, chwyć podstawę łodygi i delikatnie odciągnij ją od rośliny. Jeśli to nie zadziała, można odciąć łodygę u podstawy ostrym nożem. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób, należy przed cięciem zdezynfekować nóż. Zawsze zostawiaj co najmniej 2 łodygi na roślinę, aby zapewnić ciągłość produkcji.

Przechowywanie rabarbaru: Pokrój łodygi rabarbaru i przechowuj w lodówce w szczelnie zamkniętym pojemniku. Można też łodygi zawinąć w folię aluminiową i w ten sposób przechowywać w lodówce. Będzie świeży nawet przez kilka tygodni. Pokrojone łodygi można zamrażać i przechowywać w lodówce do roku.

Ile kosztuje rabarbar w sklepie?

Smakuje wspaniale w ucieranym cieście, drożdżowych bułeczkach, jak i zupach czy innych wytrawnych potrawach.

Bez względu na to, na jaki się przepis zdecydujemy, potrzebujemy mieć najpierw rabarbar. Jeśli nie masz ogrodu, lub po prostu uważasz, że z hodowlą rabarbaru jest „za dużo zachodu”, wybierz się po pęczek do pobliskiego sklepu.

Tyle rabarbar kosztuje w sklepie i na targu – ceny z drugiej połowy maja 2023:

  • Biedronka – 11,99 zł* za pęczek**,
  • Lidl – 8,99 zł za pęczek,
  • Lewiatan – 9,99 zł za pęczek,
  • Carrefour - 8,99 zł,
  • Rynek hurtowy Bronisze – 5-7 zł/kg (ceny z 19 maja),
  • Jeden z targów w Lublinie – 5 zł za pęczek,
  • Jeden z targów w Gdyni - 14 zł za pęczek.

*cena może się różnić w zależności od regionu kraju
**pęczki mogą różnić się w zależności od miejsca, zazwyczaj mają od 500 gr do 1 kg

iPolitycznie - Jeśli KE nas nie posłucha, będziemy żądać rekompensat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie