Trzy sposoby na jazdę ŠKODĄ Octavią!

Materiał informacyjny VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES
Bez wątpienia Škoda Octavia to jedno z najpopularniejszych aut na naszych drogach. Przychylność nabywców zdobyła nie tylko jakością wykonania, ale także trwałością elementów i uniwersalnością swojego nadwozia. Teraz można ją mieć dzięki jednemu z trzech sposobów finansowania, warto poznać jakich?

Škoda Octavia to od lat hit sprzedaży w naszym kraju. Co jednak decyduje o takim powodzeniu kolejnej, czwartej już generacji tego modelu produkowanego nieprzerwanie od 1996 roku? Przede wszystkim dwa dostępne rodzaje nadwozia, jako zgrabny liftback, oraz bardzo pojemne kombi. Nie bez znaczenia jest również oferowana paleta jednostek napędowych, zarówno benzynowych, jak i wysokoprężnych, wyposażonych w manualne lub automatyczne skrzynie biegów.

Ostatnią nowością w ofercie są auta z jednostkami typu Mild Hybrid oraz Plug-in Hybrid. Octavia jest także bezkonkurencyjna jeśli chodzi o wyposażenie i cenę!

To wszystko sprawia, że Škoda Octavia jest bardzo poszukiwanym przez nabywców pojazdem, a teraz możną nią jeździć dzięki jednej z trzech atrakcyjnych ofert finansowych do wyboru!

Jak ŠKODA, to w ŠKODA kredyt niskich rat!

By móc jeździć Škodą Octavią nie musimy od razu kupować jej za gotówkę. Dzięki ofercie „ŠKODA KREDYT NISKICH RAT” możemy cieszyć się nią płacąc jedynie niskie, miesięczne raty, w których spłacamy tylko i wyłącznie utratę wartości auta.

Wielkość raty uzależniona jest od wysokości wkładu własnego, okresu na jaki podpisujemy umowę, a także zakładanego, rocznego przebiegu auta.

Oprócz elastycznych warunków kredytowania, także zakończenie umowy jest elastyczne. Możemy bowiem zwrócić auto lub też je wykupić. Jeżeli jednak z góry wiemy, że samochód chcemy posiadać na własność możemy zdecydować się na ŠKODA kredyt 2 x 0%, czyli 0% prowizji i 0% oprocentowania. W takim przypadku mamy do wyboru dwa okresy kredytowania: 36 i 48 miesięcy.

ŠKODA ze sklepu internetowego

Dla tych, którzy szybko potrzebują nowej i bardzo dobrze wyposażonej Octavii i nie chcą czekać kilka miesięcy na indywidualnie skonfigurowane wyposażenie auta, przygotowano ofertę pierwszego w Polsce i działającego już od dwóch lat sklepu internetowego.

Korzystając z „LISTY OFERT” możemy wybrać interesujący nas model ŠKOD, a za pomocą odpowiednich filtrów, dopasować wyniki wyszukiwania do naszych preferencji. Możemy wybrać nie tylko rodzaj nadwozia, ale także wersję silnikową, kolor i dostępne wyposażenie - oczywiście ograniczone liczbą dostępnych w danej chwili modeli aut. Możemy także podejrzeć jakie samochody oferowane są „od ręki” w naszej okolicy.

Po znalezieniu odpowiedniego dla nas auta, rezerwujemy je, a następnie wypełniamy i wysyłamy wniosek o leasing (dla klientów prywatnych dostępny w ofercie Leasingu Niskich Rat dla Klientów Indywidualnych). Co ważne, decyzję dotyczącą wniosku leasingowego otrzymamy nawet w 5 minut drogą e-mailową. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji i dokonaniu opłaty wstępnej, pozostaje nam tylko umówienie terminu odbioru nowej ŠKODY od dealera.

W ofercie tej możemy elastycznie zakończyć umowę. I w zależności od naszych preferencji zwrócić auto, odkupić je za kwotę określoną już w momencie podpisania umowy leasingowej, bądź też wymienić je na nowy model.

A może używana ŠKODA w świetnym stanie?

Bardzo dobrym i coraz popularniejszym sposobem na pozyskanie pojazdu jest także skorzystanie ze sprawdzonej oferty aut używanych.

Volkswagen Financial Services ruszył już jakiś czas temu z ofertą „STORE” – stacjonarnym autosalonem aut używanych oraz internetowej platformie sprzedażowej online jednocześnie. Oferta obejmuje poleasingowe samochody marek Grupy Volkswagen.
Wszystkie oferowane pojazdy pochodzą z krajowej sprzedaży, są autami poleasingowymi w bardzo dobrym stanie, mającymi sprawdzoną historię i przebieg, które były serwisowane w ASO i są także sprawdzone przed sprzedażą w stacji kontroli.

Samochody te także otrzymują roczną gwarancję, co daje klientowi pełne bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Auta są dostępne w ratach kredytu i leasingu Autonomia. Jak zatem widać, są co najmniej trzy sposoby by szybko, a co najważniejsze tanio móc już wkrótce jeździć Škodą Octavią.
A wakacje przecież tuż, tuż!

Materiał oryginalny: Trzy sposoby na jazdę ŠKODĄ Octavią! - Polska Times

Dodaj ogłoszenie