Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy głosowanie, ale...

  Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy głosowanie, ale wciąż czekamy na zgłoszenia!

  MADA

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy głosowanie, ale wciąż czekamy na zgłoszenia!
  Rozpoczynamy głosowanie w plebiscycie Turystyczne Hity Wielkopolan. Każdy czytelnik może na trzy różne sposoby oddać głos na swoje ulubione miejsce. Właściciele ośrodków wypoczynkowych, gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, a także odrestaurowanych dworków, którzy chcą jeszcze dołączyć do naszego plebiscytu mają czas do 20 maja.
  Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy głosowanie, ale wciąż czekamy na zgłoszenia!
  Szukamy miejsc, do których łatwo i szybko można dotrzeć i dobrze wypocząć oraz zjeść. Chcemy podpowiedzieć Wielkopolanom, że wcale nie trzeba planować długiego urlopu lub wyjazdu, aby odpocząć i się zregenerować po pracy. Maj to doskonały miesiąc na takie właśnie wypady.

  Kliknij i... POZNAJ NAJPIĘKNIEJSZE MIEJSCA W WIELKOPOLSCE!

  Głosowanie na ulubione miejsce prezentowane na naszej stronie internetowej (www.gloswielkopolski.pl) trwać będzie do 31 maja do godz. 23.59.
  Właścicieli miejsc wypoczynkowych, którzy chcą jeszcze dołączyć do plebiscytu i zaprezentować się naszym czytelnikom, prosimy o kontakt na adres emailowy: renata.iwachow@polskapress.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 maja o godzinie 12.00.

  Głosować można za pomocą: kliknięć (pięć kliknięć dziennie), aplikacji FB (raz dziennie) oraz poprzez zakup e-wydań "Głosu Wielkopolskiego" (można oddać dowolną liczbę głosów).

  Warto pamiętać, że limit oddanych głosów, odnosi się do jednej kandydatury, co w praktyce oznacza, że internauta może oddawać głosy na dowolną liczbę - jego zdaniem na to zasługujących - miejsc!

  Zapraszamy do zabawy i zapoznanie się ze wszystkimi kandydatami, którzy uczestniczą w tegorocznej edycji naszego plebiscytu.


  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo