Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy kolejną edycję...

  Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy kolejną edycję plebiscytu „Głosu”

  Magdalena Baranowska-Szczepańska

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy kolejną edycję plebiscytu „Głosu”
  Turystyczne Hity Wielkopolan: Rozpoczynamy kolejną edycję plebiscytu „Głosu”
  W 2014 roku internauci uznali, że turystycznym hitet jest edukacyjno-rozrywkowy Deli Park. W kolejnym roku czytelnicy „Głosu” zdecydowali, że najlepszym miejscem do odpoczynku jest w Wielkopolsce hotel nad jeziorem Białym w Skorzęcinie. Kto w tym roku otrzyma tytuł hitu i nagrodę w postaci kampanii reklamowej wartej ponad 7 tysięcy złotych?
  Plebiscyt „Głosu” ma pokazać, że nie trzeba wyjeżdżać w góry czy nad morze, by odpocząć. Wielkopolska pełna jest urokliwych miejsc. Szukamy ich.

  Na zgłoszenia kandydatów do tytułu „Turystyczne hity Wielkopolan” czekamy do 10 maja (na adres mejlowy r.iwachow@glos. com), do godziny 12. Głosowanie rozpocznie się 6 maja i potrwa do 31 maja. Głosy będzie można oddawać, wysyłając SMS-a na odpowiedni numer. Koszt jednej wiadomości to 2 zł 46 gr z VAT.

  Głosować będzie można także za pomocą aplikacji FB (raz dziennie), gdzie każde kliknięcie to 5 punktów w plebiscycie oraz poprzez zakup e-wydań „Głosu Wielkopolskiego” (można będzie oddać dowolną liczbę głosów), gdzie tak oddany głos to 10 punktów w plebiscycie. 7 maja na stronach turystycznych „Głosu Wielkopolskiego” zaprezentujemy wszystkich kandydatów wraz ze zdjęciem, opisem i numerem, pod który można głosować.

  Znaleźć ich będzie można także na naszej stronie (www.gloswielkopolski.pl), na której na bieżąco publikowane będą wyniki.
  Zwycięzcy otrzymają w nagrodę kampanię reklamową o wartości - 7 tys. zł brutto, drugie miejsce 4 tys. zł , a trzecie - 3 tys. zł.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo