UAM organizuje kursy akademickie dla chętnych

  UAM organizuje kursy akademickie dla chętnych

  Materiał informacyjny

  Głos Wielkopolski

  UAM organizuje kursy akademickie dla chętnych

  ©archiwum

  Już za kilka dni Uniwersytet im. Adama Mickiewicza rozpoczyna pierwsze zajęcia w jesiennym trymestrze roku akademickiego 2018/2019. Co ciekawe – w wykładach, warsztatach, ćwiczeniach i laboratoriach mogą uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby w wieku od 16 lat wzwyż. To znakomita forma podniesienia własnego kształcenia, atrakcyjna także dla firm, czy samorządów, których pracownicy mogą zyskać wyspecjalizowaną wiedzę, przydatną w pracy zawodowej!
  UAM organizuje kursy akademickie dla chętnych

  ©archiwum

  Warto zdobywać wiedzę z poznańskim Uniwersytetem, który jest jedną z trzech najlepszych uczelni w kraju: stoi za nim blisko stuletnia tradycja, wykwalifikowana kadra ponad trzech tysięcy bardzo dobrych dydaktyków i fachowców, 15 wydziałów, czy nowoczesne sale dydaktyczne, pracownie i laboratoria. A teraz z olbrzymiego potencjału dydaktycznego i naukowego mogą skorzystać osoby indywidualne, a także instytucje, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników. W oferowanych przez Uczelnię kursach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani, już od 16 roku życia, a więc od uczniów szkół średnich aż po najstarszych, niezależnie od dotychczasowego wykształcenia.

  Uwaga – są jeszcze wolne miejsca i do 7 października można jeszcze się zapisywać na ponad 30 kursów! A wiele szczegółów można poznać w rozmowach z naukowcami UAM: spotkamy ich choćby na uroczystej inauguracji roku akademickiego Uniwersytetu Otwartego UAM, 11 października o godz. 18.00 w Małej Auli Collegium Minus UAM przy ul Wieniawskiego 1.

  Uczelnia zapewnia, że kursy te będą przygotowane w atrakcyjnej formie klasycznych zajęć uniwersyteckich, czyli wykładów i ćwiczeń, a nawet laboratoriów, które trwają cały semestr (najczęściej od 15 do 30 godzin). To normalne zajęcia uniwersyteckie, z rzetelną wiedzą na najwyższym poziomie, najczęściej raz w tygodniu, w dni powszednie (popołudniami i wieczorami) oraz w weekendy.

  Absolwenci kursu otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wykładach, a po zdaniu egzaminu (dobrowolnego) – także odpowiednie świadectwo. Co ważne, te dokumenty mogą się przydać we wprowadzanym w Polsce systemie potwierdzania efektów kształcenia. Uzyskane doświadczenie zawodowe i potwierdzone dodatkowe kompetencje mogą być też zaliczone na poczet przyszłych studiów! Zapraszamy!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo