Ultra szybki Internet światłowodowy jest już dostępny w Twojej miejscowości

Materiał informacyjny UPC
UPC Polska stale rozszerza zasięg swoich cyfrowych usług: ultraszybkiego Internetu światłowodowego i bogatej oferty telewizji cyfrowej oraz internetowej. To ważny moment dla wszystkich, których do tej pory dotykało wykluczenie cyfrowe. Od teraz brak stabilnego łącza nie będzie już stanowił problemu.

Koniec z brakiem zasięgu

Ciężko wyobrazić sobie codzienność bez dostępu do niezawodnego Internetu. Szczególnie czas pandemii COVID-19 pokazał, jak ważne jest stabilne łącze, z którego może korzystać jednocześnie cała rodzina. W związku z tym tak istotne jest sprawne minimalizowanie obszarów kraju, w których wciąż panuje brak zasięgu.

Dzięki realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, coraz więcej miejscowości podłączanych jest do sieci światłowodowej. Od teraz ich mieszkańcy mogą się cieszyć dostępnością nowych usług od UPC, w tym najszybszego Internetu w Polsce wśród operatorów ogólnopolskich potwierdzonego certyfikatem SpeedTest.pl za rok 2020.

Stabilne WIFI i rozrywka dopasowane do potrzeb

Stabilny i szybki Internet otwiera nowe możliwości i wpływa na poprawę komfortu życia, szczególnie w przypadku, gdy z sieci w jednym momencie korzysta więcej domowników. Dlatego, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, w ofercie znajdują się cztery prędkości od 100 Mb/s do 1 Gb/s z nowoczesnym modemem Connect Box, który gwarantuje stabilne połączenie i pozwala w pełni czerpać radość z cyfrowej rozrywki.

UPC to również możliwość korzystania z bogatej oferty telewizyjnej i usług komórkowych, które są dobrym uzupełnieniem pakietów internetowych. Każdy wariant usług można wzbogacić o ofertę VOD, a także o pakiety Premium, takie jak HBO GO, CANAL+ PRESTIGE, Eleven Sport Premium, a także Filmklub. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie - telewizja UPC to możliwość oglądania nawet 205 kanałów, z czego aż 162 w jakości HD. Najlepsze filmy, seriale, programy edukacyjne, sport czy informacje z kraju i ze świata są teraz dostępne na wyciągnięcie …pilota. W dodatku takiego, który reaguje na komendy głosowe i zarządza najmniejszym dostępnym na rynku dekoderem 4k.

Dla domu, dla firmy, dla Ciebie

Internet wysokiej przepustowości to również impuls do rozpoczęcia działalności gospodarczej i rozwoju firmy w Internecie. Dzięki dostępowi do stabilnego łącza, firmy zyskują możliwość poszerzenia skali swojej działalności, a wiele usług staje się dostępnych bez wychodzenia z domu. W czasach pandemii jest nie tylko wygodne, ale i niezbędne.

Praca zdalna również wymaga przełączenia się na online i bycia w zasięgu. UPC wychodzi tym potrzebom naprzeciw - do każdej z usług internetowych można dobrać usługę komórkową bez okresu zobowiązania. Dodatkowo, dla Klientów UPC w ofercie operatora dostępna jest również szeroka oferta smartfonów, telewizorów i routerów LTE.

UPC

Szczegółowe informacje na temat oferty w nowych lokalizacjach można znaleźć na stronach: www.upc.pl/juz-u-ciebie oraz www.upc.pl/biznes/pakiety/juz-w-twojej-firmie/.

Dodaj ogłoszenie