Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

V Charytatywny Maraton Indoor Cycling w Poznaniu: Wylicytuj kolację z Jackiem Cyganem i pomóż dzieciom

Magdalena Baranowska-Szczepańska
Magdalena Baranowska-Szczepańska
archiwum
"Ukulturalniona" kolacja z Jackiem Cyganem, autorem kilkuset hitów, które śpiewa kolejne pokolenie Polaków - to tylko jedna z atrakcji V Charytatywnego Maratonu Indoor Cycling. Impreza odbędzie się w niedzielę w Poznaniu. Zysk z maratonu i licytacji wesprze Tak po Prostu Fundacje Pomocy Dzieciom.

Już po raz V w Poznaniu odbędzie się Charytatywny Maraton Indoor Cycling. Impreza, z której zysk przeznaczony będzie na pomoc dla dzieci z domów dziecka, zaplanowana jest na niedzielę.

W 2014 roku zespół fantastycznych kobiet, stworzył Tak po Prostu Fundacja Pomocy Dzieciom. Fundacja dba o wychowanków ośrodków opiekuńczo-wychowawczych (w szczególności z Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie, oraz placówki „Nasz dom” w Chrzypsku Wielkim). To dzięki zaangażowaniu założycielek i pomocy sponsorów dzieci wyjeżdżają na wakacje, a w ciągu roku szkolnego korzystają z zajęć sportowych, artystycznych oraz korepetycji.

Sprawdź też:

Maraton na rowerkach stacjonarnych połączony z licytacją odbędzie się 8 grudnia w hali Cityzenprzy Drodze Dębińskiej 10 (cegiełki dostępne w kwotach 50, 70 i 100 zł). W akcję pomocy zaangażowały się znane osobistości, wśród nich Jacek Cygan, kompozytor, a także Michał Grudziński, aktor.

Będzie można także wylicytować także kolację z aktorką Teatru Nowego - Agnieszkę Różańską (zaprasza ona rónież na spektakl dwie osoby).

Rodzice, którzy przyjdą na maraton z dziećmi nie będą musieli się przejmować, bo opiekę nad nimi przejmą wolontariusze.
Pomóc może każdy, nie tylko ten, który zdecyduje się pedałować przez 3 godziny.

Zapisy przez www. prime.enduhub.com.

ZOBACZ TEŻ:

Początki zoo w Poznaniu sięgają 1871 roku. Jednak oficjalnie Towarzystwo Akcyjne Ogród Zoologiczny zostało założone dopiero trzy lata później. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości zoo przeżywało prawdziwy renesans. W 1923 roku placówka przystąpiła do nowo powstałego Towarzystwa Ochrony Żubra (udało się dzięki temu ocalić ten gatunek od zagłady). A na Powszechną Wystawę Krajową, która odbywała się w stolicy Wielkopolski w 1929 roku, na Jeżycach wybudowano nowe pawilony i obiekty, natomiast inne adaptowano do nowych potrzeb. W czasie PeWuKi ogród odwiedziło aż 700 tysięcy gości! Przed wybuchem II wojny światowej w poznańskim zoo mieszkało 1184 zwierząt z około 300 gatunków. Zapraszamy na niezwykłą podróż do lat 20. i 30 XX wieku. Przejdź dalej i zobacz, jak wtedy wyglądało zoo --->

Zoo w Poznaniu przed wojną wyglądało pięknie. Przenieś się w...

Sprawdź też:

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski