Volkswagen. Startuje akcja serwisowa Golfa

  Volkswagen. Startuje akcja serwisowa Golfa

  (mm/ip)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Volkswagen. Startuje akcja serwisowa Golfa
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Volkswagen

  Marka Volkswagen rozpoczyna wprowadzanie aktualizacji oprogramowania w pojazdach z silnikami EA 189. Pierwszym osobowym modelem Volkswagena, dla którego klienci już niedługo będą mogli ustalić termin wizyty w serwisie jest Golf TDI Blue Motion Technology (BMT) z silnikiem 2.0.
  W całej Europie do warsztatów zostanie zaproszonych około 15 tysięcy właścicieli tego modelu wyposażonego w mechaniczną skrzynię biegów. Wkrótce akcji serwisowej zostaną poddane kolejne osobowe modele marki Volkswagen.

  Do klientów skierowano pismo, w którym poinformowano ich o akcji serwisowej. W kolejnym piśmie Volkswagen poprosi właścicieli aut, aby uzgodnili z wybranym przez siebie Partnerem Serwisowym Volkswagena termin wizyty.

  Producent zaznacza, że zmiany techniczne nie będą miały w przypadku Golfa 2.0 TDI BMT wpływu na zużycie paliwa, osiągi czy też poziom hałasu emitowanego przez samochody.

  Volkswagen podkreśla, że pojazdy, których dotyczy ta sprawa są bezpieczne i sprawne technicznie. Do czasu przeprowadzenia aktualizacji mogą w pełnym zakresie uczestniczyć w ruchu drogowym. Wdrażanie niezbędnych czynności serwisowych odbywa się w całej Europie zgodnie z planem działań i terminów ustalonym wspólnie z Federalnym Urzędem do Spraw Ruchu Drogowego.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  A co ma na celu

  kierowca (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  ta zmiana oprogramowania? Nie widze w tekście.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY