W 4. lidze poszli na rekord! Zawodnicy KS Kutno rozgromili rywala 30:0!

red
KS Kutno - Zjednoczeni Bełchatów 30:0!
KS Kutno - Zjednoczeni Bełchatów 30:0! Fot. Dariusz Piekarczyk
Świąteczne lanie w Kutnie! W spotkaniu 4. ligi łódzkiej gracze miejscowego KS Sand-Bus rozstrzelali Zjednoczonych Bełchatów 30:0! Jak łatwo policzyć zespół z Kutna bramki zdobywał średnio co 3 minuty.

Wielkie lanie w Kutnie rozpoczął w 5. minucie Kamil Zagajewski. Po 5 kolejnych na tablicy widniał wynik 4:0 dla gospodarzy, a do szatni goście z Bełchatowa schodzili z bagażem 16 bramek! Po przerwie zespół KS-u Kutno ani myślał oszczędzać rywali. Pogrom zakończył się wbiciem Zjednoczonym Bełchatów 30 goli. Najwięcej, bo 8 trafień zanotował Michał Michałek.

Gra się tak, jak rywal pozwala, a Zjednoczeni pozwolili nam na bardzo dużo. Cieszy zwycięstwo, ale nie popadam w huraoptymizm - przyznał po spotkaniu Andrzej Grzegorek, trener KS Kutno cytowany przez Panoramę Kutna.

Drużyna Zjednoczonych po wycofaniu się sponsora gra właściwie samymi juniorami. W 18 meczach 4 ligi łódzkiej nie wywalczyła ani jednego punktu, a jej bilans bramkowy wynosi 4:141. Zespół z Kutna plasuje się na ósmym miejscu. Prowadzi Unia Skierniewice.

To najwyższy wynik w historii kutnowskiego futbolu. Zawodnicy KS-u Sand Bus pobili rekord z lat 70-tych. Wówczas Kutnowianka zwyciężyła Malinę Piątek w meczu klasy A 26:0.

KS Sand-Bus Kutno - Zjednoczeni Bełchatów 30:0

Materiał oryginalny: W 4. lidze poszli na rekord! Zawodnicy KS Kutno rozgromili rywala 30:0! - Gol24