W Poznaniu powstał najnowocześniejszy w Polsce salon Jaguara...

  W Poznaniu powstał najnowocześniejszy w Polsce salon Jaguara i Land Rovera

  Piotr Robakowski

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W Baranowie powstał najnowocześniejszy w Polsce salon samochodowy Jaguara i Land Rovera
  1/7
  przejdź do galerii

  W Baranowie powstał najnowocześniejszy w Polsce salon samochodowy Jaguara i Land Rovera ©Piotr Robakowski

  Od niespełna kilku dni działa w Baranowie nowy obiekt dwóch brytyjskich ikon motoryzacji. Do dyspozycji klientów oddano nowoczesny i przestronny salon, serwis, blacharnię, a także lakiernię.
  Dealerstwo Jaguara i Land Rovera należące do Grupy Karlik obecne jest na poznańskim rynku motoryzacyjnym już kilku lat. Początkowo pojazdy te oferowane były w salonie przy Malcie. Po przejęciu upadającej firmy Iltrans, obie marki przeniesione zostały do obiektu, który powstał w Baranowie przy wyjeździe na Pniewy. Po kilku latach właściciele postanowili zadbać o właściwą prezentację prestiżowych brytyjskich samochodów i na początku roku tuż obok dotychczasowego salonu, stanął nowy obiekt.
  - Ruszyliśmy już jakiś czas temu, ale zaledwie kilka dni temu otrzymaliśmy wszelkie potrzebne zgody od producenta, który zaakceptował wyznaczone przez niego standardy – mówi Sylwia Skorupińska z marketingu Grupy Karlik. - Cieszy nas fakt, że jesteśmy pierwszym w Polsce salonem, który spełnia najnowsze wytyczne producenta dotyczące wizualizacji salonu, identyfikacji i tego co znajduje się wewnątrz obiektu – dodaje.
  Przed budynkiem znajduje się przestronny parking, a wewnątrz lewa część salonu przeznaczona jest na prezentację ekskluzywnego Jaguara. Po prawej stronie eksponowane są samochody Land Rovera. Zaskakuje przestronność, pozwalająca na dokładne obejrzenie każdego samochodu. Jest także część przeznaczona dla klientów oczekujących na naprawę i odbiór samochodu, pozostawionego w serwisie. W tylnej części zlokalizowany jest serwis mechaniczny. Na miejscu znajduje się także blacharnia i lakiernia. Komunikacyjnie do salonu zjeżdża się tuż przed centrum handlowych jadąc w kierunku na Pniewy, czyli stara droga A2. Oficjalne otwarcie planowane jest za kilka dni, choć już teraz obiekt przygotowany jest na obsługę klientów.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  nie w Poznaniu

  poznaniak (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Baranowo - jakby nie kombinować to nie Poznań
  Panie Piotrze - i po co tak mieszać w geografii.
  Rzetelność przekazu to cnota. Ale co tam - ciemny lud to kupi....
  A jednak wstyd...

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY