Walentynkowe inspiracje Starego Browaru

Materiał informacyjny
Bukiet kwiatów, gadżety w serduszka, biżuteryjne prezenty, elegancka kolacja, wyjście do kina - pomysłów na upominki i spędzenie Walentynek są dziesiątki. Stary Browar jest już gotowy na najbardziej romantyczny dzień w roku. 14 lutego nie jest zarezerwowany wyłącznie dla zakochanych. To także doskonała okazja, żeby świętować z przyjaciółmi. Zobacz, dokąd wybrać się na walentynkową kolację i gdzie kupić prezent dla ukochanej osoby albo… dla siebie!

Romantyczny wieczór może mieć różne scenariusze. Walentynkowe “klasyki” to wyjście do kina lub kolacja przy świecach. Alternatywne pary wybiorą egzotyczną kuchnię lub inspirującą wystawę, o której będą później dyskutować przy wieczornym drinku lub lampce wina. Status singla nie oznacza, że 14 lutego trzeba zostać w domu. Wyjście na tapas i nocne tańce z przyjaciółmi zapamiętasz dłużej niż niejedną randkę. Stary Browar przygotował randkowy “przewodnik” z pomysłami na walentynkowe wyjścia. Seans w Multikinie, ekskluzywna kolacja w Hotelu BlowUp Hall, uczta w kameralnej Kwiaciarni Bistro & Bar - to tylko kilka propozycji na świętowanie Dnia Walentego, pozostałe znajdziesz w lifestyle’owej sekcji BrowarMAG na stronie internetowej Centrum.

Koronki i błyskotki

Jeśli planujesz prezentowe zakupy i brakuje Ci pomysłu na upominek dla ukochanej osoby, zajrzyj do walentynkowego przewodnika Blingsis. Siostry Jankowiak to specjalistki od “błyskotek”. Prowadzą profesjonalnego bloga na temat biżuterii, a dla Starego Browaru, specjalnie na lutowe święto zakochanych, wybrały propozycje stylowych prezentów dla pań i panów. Inspiracji szukały w butikach biżuteryjnych i bieliźnianych, perfumeriach i drogeriach. Na prezenty dla panów Blingsis polecają m.in. kawowe gadżety, książki, a także męską biżuterię. Walentynki to także świetny pretekst, żeby małą przyjemność sprawić sobie. Dziewczyny zachęcają do przetestowania ich ulubionych kosmetyków pielęgnacyjnych. Wszystkie walentynkowe rekomendacje Blingsis dostępne są na BrowarMAG.

Walentynkowe targi naturalnych kosmetyków

W tym roku pielęgnacja to temat wyjątkowo mocno związany z browarowymi Walentynkami. 14 i 15 lutego w Pasażu odbędą się targi kosmetyków Natural Beauty. To okazja, żeby odkryć nowe polskie marki i manufaktury, szczycące się autorskimi recepturami kremów, olejków i innych produktów, wytwarzanych ekologicznie z naturalnych składników. Oprócz kosmetyków, na targach będzie można kupić m.in. aromatyczne sojowe świece. Będzie to idealny dodatek do romantycznego i relaksującego wieczoru - nieważne, czy spędzanego w pojedynkę czy w towarzystwie bliskiej osoby.

Wszystkie pomysły na prezenty i walentynkowe randki w Starym Browarze znajdziecie na BrowarMAG: https://starybrowar5050.com/browarmag/.

Dodaj ogłoszenie