2 z 4
Adrian Lis 6...

Warta - Cracovia 1:0. Zieloni wygrali z pięknym golem Kiełba na wagę trzech punktów. Tak oceniliśmy Zielonych

Bramkarz i obrońcy

Adrian Lis 6
W pierwszej połowie dwukrotnie uratował Wartę przed stratą gola. Najwięcej kłopotów miał po uderzeniu Pelle van Amersfoorta. Wyszedł jednak obronną ręką, także w sytuacji dwie minuty później. W drugiej odsłonie też pewny punkt swojego zespołu
Jakub Kiełb 7
Pięknie przyjął piłkę i uderzył z woleja. Strzelił niezwykle cennego i ładnego gola. W defensywie też poprawnie
Bartosz Kieliba 6
Pokazał, że jest kozakiem nie tylko dlatego, że wyszedł na mecz bez rękawiczek i w koszulce z krótkim rękawkiem. Szef defensywy. Szkoda, że z powodu kartki, zabraknie go w kolejnym meczu