3 z 4
Kristoffer Velde 4 (grał do 58 minuty)...

Warta - Lech 0:1 Portugalczyk rozstrzygnął derby. Zobacz jak oceniliśmy lechitów

Pomocnicy

Kristoffer Velde 4 (grał do 58 minuty)
Miał dużą ochotę do gry, ale chyba był przemotywowany i miał więcej nieudanych zagrań, niż przebłysków talentu. Zakończył występ celnym strzałem, po który Lis miał trochę kłopotów

Radosław Murawski 5
Ile znaczy dla Lecha Jesper Karlstroem widać było jak rozgrywał piłkę z Kwekweskirim. Bez Szweda nie było ani tempa, ani zaskoczenia. Miał nawet sporo kontaktów z piłką, lecz niewiele z tego wynikało. Trochę bardziej agresywny po przerwie

Nika Kwekweskiri 5 (grał do 73 minuty)
Autor jedynego celnego strzału w pierwszej części. Trochę bardziej widoczny niż Murawski, ale też nieprzekonujący.

Michał Skóraś 6
Dał sygnał do ataku, gdy w 7 minucie strzelił z lewej nogi nad bramką. Lecz koledzy, nie potrafili lub nie chcieli podkręcić tempa i w efekcie w pierwszej części za bardzo nie miał z kim grać. W 43 min znów zdecydował się na strzał, ale nie trafił w bramkę

Afonso Sousa 6 (grał do 58 minuty)
Autor gola który rozstrzygnał derby, choć długo nic na to nie wskazywało. Bardzo dyskretny występ w pierwszej części. Bodaj dwa razy znalazł się przy linii końcowej, ale nie potrafił dobrze dograć piłki. Lecz kiedy znalazł się w dobrej sytuacji w 53 min. popisał się znakomitym technicznym strzałem. To był jego drugi gol w ekstraklasie