Warta Poznań - ŁKS Łódź: Wynik? Bezbramkowy remis [ZDJĘCIA]

Warta Poznań - ŁKS Łódź: Wynik? Bezbramkowy remis
Warta Poznań - ŁKS Łódź: Wynik? Bezbramkowy remis Adrian Wykrota
W sobotnim meczu 11. kolejki rozgrywek piłkarskiej II ligi prowadząca w tabeli Warta Poznań zremisowała z zajmującym 4. miejsce zespołem ŁKS Łódź 0:0. Większość kibiców, w tym także kibiców Lecha, sympatyzowała z drużyną ŁKS.

Rezultat nie krzywdzi żadnej z drużyn. Znacznie lepiej niż formacje ofensywne spisywały się defensywy obu drużyn i sytuacji strzeleckich było jak na lekarstwo. Przez większą część meczu lekką przewagę posiadali poznaniacy, ale z ich przewagi niewiele wynikało. Najbliżej zdobycia bramek byli w 6 minucie Artur Marciniak oraz w 43 minucie Michał pPzybyła.

Warta nie wykorzystała nawet faktu, że od 69 minuty grała z przewagą jednego zawodnika po tym, jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartką ukarany został Patryk Bryła.

Spotkanie wywołało dawno niespotykane zainteresowanie meczami Warty. Większość kibiców, w tym także kibiców Lecha, sympatyzowała z drużyną ŁKS. Na szczęście nie doszło do żadnych incydentów, mecz odbywał się w sportowej atmosferze.

Następne spotkanie Warta rozegra na wyjeździe z Olimpią Elbląg, a przed własną widownią zaprezentuje się 14 października o godz. 15 w meczu z GKS Bełchatów.