3 z 4
Mateusz Kupczak 5 (grał do 71. minuty)...

Warta Poznań nie dała rady wicemistrzowi Polski. Zieloni przegrali na inaugurację sezonu 0:1. Oceny warciarzy za mecz z Rakowem

POMOCNICY

Mateusz Kupczak 5 (grał do 71. minuty)
Z powodu, że Jakub Kiełb rozpoczął ten mecz na ławce rezerwowych, pełnił funkcje kapitana zespołu. Szukał bezpiecznych rozwiązań i to się opłaciło. Nie notował wielu strat. Kilka razy odebrał piłkę na połowie przeciwnika. Zszedł z boiska z groźnie wyglądającym urazem.

Michał Kopczyński 5
Jego próby pressingu były skuteczne. W pierwszej części robił dużo dobrego, jednak w drugiej nieco przygasł.

Miłosz Szczepański 5 (grał do 57. minuty)
Był wyróżniającą się postacią, choć tracił często piłkę oraz prowokował zbędne faule. Można było odnieść wrażenie, że nie może się odnaleźć na boisku. Pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej mógł otworzyć wynik spotkania. Pod koniec swojego udziału w tym meczu brzydko zaatakował Frana Tudora.