Warta Poznań po słabej grze pokonała Olimpię Elbląg [ZDJĘCIA]

Piłkarze poznańskiej Warty pokonali w meczu 25. kolejki I ligi Olimpię Elbląg 2:0 (0:0) Fot. Bartłomiej Wutke
Piłkarze poznańskiej Warty pokonali w meczu 25. kolejki I ligi Olimpię Elbląg 2:0 (0:0). Na pewno cieszą trzy punkty zielonych, jednak gra podopiecznych trenera Jarosława Araszkiewicza pozostawiała wiele do życzenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Maciej Mysiak: Warta zmazała plamę i wygrała z Olimpią Elbląg
Warta Poznań: W sobotę trzeba wygrać z Olimpią Elbląg

TUTAJ CZYTAJ WIĘCEJ O WARCIE POZNAŃ. KLIKNIJ!

Poznaniacy powinni jak najszybciej zapomnieć o pierwszej połowie tego spotkania. Ostre słowa w szatni podczas przerwy na szczęście zrobiły swoje i w drugiej części zieloni zagrali zdecydowanie lepiej.

Po ładnej akcji prawa stroną boiska Artura Marciniaka i Tomasza Magdziarza, ten drugi precyzyjnie dośrodkował w pole karne, gdzie piłkę głową wpakował do elbląskiej siatki Piotr Giel. Drugiego gola zdobył dla Warty Piotr Reiss z rzutu karnego w 79. minucie. Arbiter podyktował jedenastkę po faulu jednego z obrońców na Michale Jakóbowskim.

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2:0 (0:0)
bramki: 1:0 - Piotr Giel (53-głową), 2:0 - Piotr Reiss (79-karny).
Warta: Słowik - Bartczak, Jasiński, Sobieraj, Otuszewski - Magdziarz, Grzeszczyk (56. Reiss), Mysiak, A. Marciniak, Bereszyński (66. Jakóbowski) - Giel (72. Piceluk).
Olimpia: Rogaczow - Nadzijewskij, Borsukow, Scherfchen (36. Pacan), Banasiak - Kołosow, Czoska, Matwijów, Górka (61. Bartosiak), Lubenow - Chałas.
Sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
Widzów: 1 700.
Żółte kartki: Piceluk - Górka.