Zamknij

Głos Wielkopolski

Warta Poznań powalczyła i wywiozła punkt ze Szczecina. Tak oceniliśmy "Zielonych" po ciężkim meczu z Pogonią

Michał Jakóbowski 4 (grał do 90. minuty)Grał na tyle, na ile pozwalali mu rywale. Miał swój udział przy strzelonej bramce, biegał i walczył, ale ze względu

Andrzej Szkocki

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [3/5] Poprzednie Następne

POMOCNICY

Michał Jakóbowski 4 (grał do 90. minuty)
Grał na tyle, na ile pozwalali mu rywale. Miał swój udział przy strzelonej bramce, biegał i walczył, ale ze względu na brak sensownych okazji stworzonych przez Wartę, nie był w stanie pokazać czegoś więcej.

Mateusz Kupczak 5
Miał dzisiaj wiele pracy, bo często musiał asekurować bocznych obrońców. Był też zdecydowanie lepszy od swojego partnera w środku pola, choć nie zawsze potrafił zagrać dokładnie. Nie zatrzymał dośrodkowania Kucharczyka, ale nie pomógł mu w tym Kuzdra, który powinien znaleźć się tam zamiast Kupczaka.

Łukasz Trałka 4
Dawno nie oglądaliśmy spotkania, w którym Łukasz Trałka byłby tak mało widoczny i nie radził sobie w środku pola. Za łatwo dawał się ogrywać młodemu Kozłowskiemu, był niedokładny w swoich zagraniach.

Mateusz Czyżycki (grał do 45. minuty) 3
Zdecydowanie brakowało mu kreatywności, nie dał żadnego pozytywnego impulsu z przodu, a w rozegraniu bywał bezradny, czego nie ułatwiali mu również koledzy. Wydaje się, że lepiej czuje się w roli zmiennika.

Makana Baku 6 (grał do 78. minuty)
W pierwszej połowie był kompletnie niewidoczny i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby Piotr Tworek postanowił zdjąć go w przerwie z boiska. Niemiec po raz kolejny pokazał jednak, że "odpala" się w drugiej odsłonie meczu. Dobrze odnalazł się w polu karnym i uderzył znakomicie, dzięki czemu wyprowadził zespół na prowadzenie.

Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań po meczu z Pogonią Szczecin ----->

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy