Zamknij

Głos Wielkopolski

Warta Poznań powalczyła i wywiozła punkt ze Szczecina. Tak oceniliśmy "Zielonych" po ciężkim meczu z Pogonią

Adrian Lis 5W pierwszych 45 minutach nie miał zbyt wiele pracy, bo drużyna Kosty Runjaicia oddała tylko jeden celny strzał. Przy straconej bramce najpierw

Andrzej Szkocki

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/5] Poprzednie Następne

BRAMKARZ I OBROŃCY

Adrian Lis 5
W pierwszych 45 minutach nie miał zbyt wiele pracy, bo drużyna Kosty Runjaicia oddała tylko jeden celny strzał. Przy straconej bramce najpierw bardzo dobrze interweniował, ale dobitka Kurzawy znalazła się poza jego zasięgiem. W pozostałej części spotkania był jednak pewnym punktem zespołu.

Bartłomiej Burman (grał do 76. minuty) 3
Wskoczył do pierwszego składu dość niespodziewanie i w pierwszej połowie rewelacyjnie dośrodkowywał, ale koledzy nie skorzystali z tak dobrego zagrania. Nie upilnował Kurzawy w sytuacji z początku spotkania i na jego szczęście, zawodnik Pogoni przestrzelił. Po zmianie stron był niewidoczny i nie radził sobie dobrze w bezpośrednich pojedynkach z rywalami.

Aleks Ławniczak 4
Z dwójki stoperów grał nieco lepiej i częściej powstrzymywał ataki gospodarzy. Przy straconej bramce rozpaczliwie starał się interweniować, ale nie był w stanie pomóc Lisowi w zatrzymaniu Rafała Kurzawy. Nie był to dobry występ w jego wykonaniu.

Robert Ivanov 3
Już na początku meczu dał się łatwo ograć Benedyczakowi, który wyłożył piłkę do niepilnowanego Kurzawy. Przy straconej bramce również popełnił błąd i wspomniany już skrzydłowy Pogoni, mógł w końcu umieścić futbolówkę w siatce. Nie grał tak pewnie, jak przyzwyczaił nas do tej pory.

Jakub Kuzdra 3
Gdy na rozgrzewce urazu doznał Jakub Kiełb, 23-latek musiał przenieść się z prawej na lewą stronę defensywy i to właśnie tą stroną boiska częściej atakowała Pogoń. Co ciekawe, zawodnika "Zielonych" próżno było szukać na swojej pozycji, często gubił krycie i zbiegał za bardzo do środka, robiąc miejsce Kucharczykowi oraz Stolarskiemu. To po jego błędzie w ustawieniu, skrzydłowy Pogoni zdołał dośrodkować piłkę, która później znalazła się w siatce Lisa.

Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań po meczu z Pogonią Szczecin ----->

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy