1 z 4
Wisła Płock zagrała bardzo słabo, ale to starczyło na Wartę...

Warta Poznań przegrała sama ze sobą. Wisła Płock zrobiła bardzo mało, by wygrać z Zielonymi. Oceniamy piłkarzy Dawida Szulczka

Wisła Płock zagrała bardzo słabo, ale to starczyło na Wartę Poznań, by wygrać po raz pierwszy w tym sezonie na wyjeździe. Zieloni do przerwy byli zdecydowanie lepsi, ale dostali bramkę do szatni, a po przerwie Adrian Lis "zabił" mecz i Warta długo nie mogła dojść do siebie. W końcówce Wisła nawet strzeliła sobie samobója, ale i tak wygrała z Zielonymi bardzo małym nakładem sił. Oceniliśmy piłkarzy debiutującego Dawida Szulczka za mecz z Nafciarzami. Skala ocen 1-10.

Zobacz oceny piłkarzy Warty Poznań za mecz z Wisłą Płock ---->

Gol Krychowiaka pomógł pokonać obrońcę tytułu i zachować szanse na utrzymanie w lidze

Kolejny blamaż Lecha. Bariera wstydu przekroczona. Z taką grą pucharów nie będzie