3 z 4
MATEUSZ KUPCZAK 3...

Warta Poznań przegrała z Zagłębiem Lubin 0:2. Gra lepsza niż wynik. Oceniliśmy piłkarzy

POMOCNICY

MATEUSZ KUPCZAK 3

Fatalnie wykonał rzut karny, czym podsumował swój niemrawy występ. Po zmianie stron dał z siebie więcej i zaliczył kilka odbiorów, ale dalej popełniał błędy.

ŁUKASZ TRAŁKA 4

W pierwszych minutach przegrał kilka pojedynków. W grze lidera Warty było sporo nerwowości. Po przerwie grał nieco ofensywniej, ale nie przyszło z tego nic konkretnego.

JAYSON PAPEAU 6 (grał do 73. minuty)

Szukał gry kombinacyjnej. Kilka razy pokazał swoją technikę. Przy sytuacji w polu karnym zachował się sprytnie i wypracował jedenastkę. Był aktywny w pierwszej połowie. Po przerwie miał świetną akcję na wyrównanie, ale zamiast strzału, było kulnięcie w kierunku bramki Hładuna.

MILAN CORRYN 5 (grał do 89. minuty)

Wyszedł po raz pierwszy na pozycji ofensywnego pomocnika i starał się przyspieszać oraz kreować grę. Zabrakło lepszych decyzji, jak w jednej z akcji w pierwszej połowie. Jednak był to o wiele lepszy Belg niż w ostatnich występach.

MICHAŁ JAKÓBOWSKI 4 (grał do 79. minuty)

Wprowadził nieco ożywienia w poczynania ofensywne Warty, ale to i tak za mało. W drugiej połowie więcej było go w defensywie, choć popisał się doskonałą wrzutką do Zrelaka, lecz ten znowu nie trafił.