1 z 4
Warta Poznań nie przestraszyła się lidera z Łazienkowskiej i...

Warta Poznań przegrywa z Legią Warszawa 2:3. Oceniamy piłkarzy Piotra Tworka za starcie przy Łazienkowskiej

Warta Poznań nie przestraszyła się lidera z Łazienkowskiej i do ostatnich sekund walczyła w stolicy o remis. Beniaminek nie uląkł się legionistów i mimo absencji Łukasza Trałki, Bartosza Kieliby, Michała Jakóbowskiego i Michała Kopczyńskigo stoczył z drużyną Czesława Michniewicza wyrównany bój. Po Zielonych nie było już widać bojaźni z pierwszego meczu z Legią w Grodzisku. Do pełni szczęścia zabrakło skuteczności i większej koncentracji w defensywie. Mimo porażki o kolejne spotkania w wykonaniu warciarzy możemy być jednak spokojni.

Skala ocen 1-10.

Zobacz oceny piłkarzy Warty Poznań z meczu z Legią ----->

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!