Warta Poznań - Radomiak 1:2. Kosztowny błąd Lisa. Zobacz jak oceniliśmy Zielonych

Warta Poznań przegrała z RadomiakiemZobacz jak oceniliśmy piłkarzy Zielonych -->Waldemar Wylegałski
Do momentu utraty pierwszego gola Warta Poznań sprawiała lepsze wrażenie niż Radomiak. Goście wykorzystali dwa fatalne błędy najpierw Kamila Kościelnego, a potem Adriana Lisa i do przerwy prowadzili 2:0. Po przerwie Stefan Savić strzelił kontaktowego gola, ale na więcej Zielonych nie było już stać. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań w tym meczu

Warta Poznań rozdawała wczoraj prezenty w Grodzisku. Nic więc dziwnego, że uległa Radomiakowi 1:2.
- Graliśmy w 13 - zażartował w przerwie pomocnik gości Dawid Abramowicz, bo Kamil Kościelny i Adrian Lis mieli wielki udział w golach dla Radomiaka.

Błędy tych dwóch piłkarzy, miały duży wpływ na końcowy wynik. Warta Poznań co prawda w drugiej połowie strzeliła kontaktowego gola, próbowała wyrównać, ale choć miała dużą przewagę była nieskuteczna.

To była już trzecia z rzędy porażka podopiecznych Dawida Szulczka.