Warta Poznań - Raków Częstochowa. Wynik 1:1 [ZDJĘCIA Z MECZU]

KAEF
Warta Poznań - Raków Częstochowa. Wynik 1:1
Warta Poznań - Raków Częstochowa. Wynik 1:1 Grzegorz Dembiński
Za nami spotkanie Warta Poznań - Raków Częstochowa. Wynik 1:1. Gola dla zielonych strzelił w 64 minucie z rzutu karnego Artur Marciniak. Bramkę dla gości strzelił w 38 minucie Robert Brzęczek. Zobaczcie zdjęcia z meczu!

Sędzia zakończył spotkanie Warta Poznań - Raków Częstochowa. Wynik 1:1.

Od 80 minuty Raków Częstochowa grał w osłabionym składzie. Czerwoną kartkę zobaczył Łukasz Buczkowski. Mimo to zawodnikom Warty Poznań nie udało się wywalczyć zwycięstwa.

Mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa. W takich składach wystąpiły drużyny:

• Warta Poznań - Skład: Semir Bukvić, Artur Marciniak, Łukasz Jasiński, Alain Ngamayama, Dawid Jasiński, Adrian Bartkowiak, Maciej Scherfchen (46' Michał Goliński), Błażej Nowak, Dominik Chromiński, Paweł Piceluk (66' Michał Ciarkowski), Karol Gregorek (46' Łukasz Spławski)
  • Raków Częstochowa - Skład: Przemysław Wróbel, Tomasz Pełka, Daniel, Damian Byrtek, Łukasz Buczkowski, Łukasz Kmieć, Radosław Stefanowicz, Vitinho (46' Diogo), Robert Brzęczek (76' Artur Kierat), Damian Lenkiewicz (71' Adrian Świerk), Dawid Retlewski.

Warta Poznań - Raków Częstochowa. Wynik 1:1. Zobaczcie zdjęcia z meczu!