Warta Poznań w Zakopanem zremisowała z Cracovią

JAC
Piłkarze poznańskiej Warty od poniedziałku są na zgrupowaniu w Zakopanem. W środę zieloni rozegrali w Krakowie sparing z Cracovią i zremisowali 1:1 (1:0).

Spotkanie odbyło się na treningowym boisku ze sztuczną nawierzchnią. Poznaniacy objęli prowadzenie już w 20. minucie, kiedy testowany przez Wartę Michał Jakóbowski pokonał z bliska bramkarza gospodarzy. Przy tej bramce asystował Marcin Klatt.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Warta Poznań: Gajtkowski i Sasin rozwiązali kontrakty
Warta Poznań: Na personalne decyzje trzeba poczekać
Warta Poznań: Nadchodzi czas dużych zmian

Cracovia wyrównała po przerwie, kiedy z rzutu wolnego z ok. 30 metrów gola zdobył Milos Kosanović. Kolejnym sparinpartnerem Warty będzie w sobotę 21 stycznia Kolejarz Stróże. Ze zgrupowania w Zakopanem zieloni wrócą 27 stycznia.

W meczu z Cracovią Warta grała w składzie: Sobański (46. Radliński) - Wichtowski, Jasiński, Bartkowiak (46. Sobieraj), Otuszewski - Jakóbowski (46. Bereszyński), A. Marciniak, Pińczuk (46. Foszmańczyk), Klatt (46. Giel), Ciarkowski - Piceluk (46. Gabrych), grali też - Mójta i Ngamayama.