1 z 4
Warta Poznań wygrała drugi mecz z rzędu, choć do przerwy nic...

Warta Poznań wypunktowała Radomiaka 3:1. Oceniamy piłkarzy. Cóż za metamorfoza Zielonych! W osiem minut wypunktowali groźnego rywala

Warta Poznań wygrała drugi mecz z rzędu, choć do przerwy nic tego nie zapowiadało. Stracona bramka podziałała jednak na Zielonych jak płachta na byka. W 8 minut "Duma Wildy" odwróciła losy spotkania i zdobyła kolejne bardzo ważne punkty w walce o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Głównymi autorami niesamowitej metamorfozy byli strzelcy bramek, czyli Jan Grzesik i Miguel Luis. Portugalczyk trafił do siatki dwa razy i to w odstępie 120 sekund. Potem warciarze już kontrolowali spotkanie i sygnalizowali całej lidze, że wiosną nie będą już chłopcami do bicia. Skala ocen 1-10.

Przejdź dalej --->

Warta Poznań wygrywa drugi mecz z rzędu:

Polska królowa Madrytu. Zdetronizowała Arynę i śrubuje niesamowite rekordy [WIDEO]

Iga Świątek wygrała turniej w Madrycie. Zobacz zapis naszej relacji na żywo z finału