2 z 4
Daniel Bielica 5...

Warta przegrała 3:4 z Jagiellonią. Znów przesądził karny w doliczonym czasie. Zobaczcie nasze oceny piłkarzy Zielonych

Bramkarz i obrońcy

Daniel Bielica 5
Choć wpuścił cztery gole, to nie zawinił przy żadnym. Dopisało mu nawet szczęście, bo w 64. minucie wyręczyła go poprzeczka po strzale Jakova Puljicia.

Jakub Kuzdra 4
Popisał się piękną asystą przy pierwszym golu, ale w obronie miał trochę kłopotów. Zbyt dużo dośrodkowań trafiało do napastników gospodarzy.

Bartosz Kieliba 4
Też nie miał najlepszego dnia. Dwa gole padły, gdy został uprzedzony przez rywali. Bywał już bardziej skuteczny w swoich interwencjach.

Aleks Ławniczak 3
Wrócił do składu, ale nie był ostoją ofensywy. Lepsze wrażenie robił Ivanov, który naszym zdaniem lepiej rozumiał się z Kielibą. Fatalnie zachował się w 90. minucie faulując Puljicia. Wrócił po kontuzji i niestety zmarnował wysiłek całej drużyny. Podobnie jak przed tygodniem zrobił to Spychała. Szkoda młodego obrońcy.