3 z 4
Jan Grzesik 5...

Warta przegrała 3:4 z Jagiellonią. Znów przesądził karny w doliczonym czasie. Zobaczcie nasze oceny piłkarzy Zielonych

Pomocnicy

Jan Grzesik 5
Mogł być bohaterem. Co prawda, wpisał się na listę strzelców, ale w pierwszej połowie powinien mieć hat-tricka. Zmarnował dwie doskonałe okazje, których "nie miał prawa" zepsuć. W drugiej części minimalnie strzelił obok słupka.

Łukasz Trałka 6
Kapitalna asysta przy golu Jakóbowskiego. Dobry występ doświadczonego pomocnika, który często też wspierał obrońców.

Mateusz Czyżycki 4
Trochę w cieniu kolegów, którzy błyszczeli w ofensywie. Nie miał jakichś spektakularnych zagrań, choć w pierwszej połowie dobrze się spisywał.

Robert Janicki 4
Kilka razy próbował zaskoczyć Steiborsa, ale jego strzały były zbyt lekkie, by zaskoczyć bramkarza Jagiellonii. Zagrał jednak nieźle, jak na swoje występy w tym sezonie. Wrócił po dłuższej przerwie, ale od Roberta cały czas oczekujemy zdecydowanie więcej.

Michał Jakóbowski 5
Doczekał się swojego premierowego gola w ekstraklasie. I to bardzo ładnego, bo trafił w górny róg bramki. Aktywny, waleczny w pierwszej odsłonie, potem nieco opadł z sił.