WeNet bierze udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA

Materiał informacyjny WeNet
Na przełomie stycznia i lutego firma WeNet weźmie udział w targach BUDMA, które są największym dekarskim wydarzeniem roku nie tylko w Polsce, ale i w centralnej Europie. Uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury to okazja do spotkania z ekspertami z różnych sektorów budownictwa. Dla specjalistów WeNet, którzy pomagają małym i średnim biznesom rozwijać się w sieci, branża ta jest bardzo ważna. Firma ma bowiem wśród swoich klientów licznych przedstawicieli właśnie z kręgu budownictwa, nieruchomości i architektury. Doradcy internetowi chętnie ich wspierają, proponując innowacyjne rozwiązania, działania e-marketingowe oraz zachęcając do technologicznej transformacji.

Targi BUDMA, czyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury są najważniejszym wydarzeniem dla branży budowanej. To spotkania specjalistów z branży – producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych i nowoczesnych technologii z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie.

Obecność firmy WeNet na tym evencie nie jest przypadkowa. Specjaliści WeNet są bowiem partnerami małych i średnich firm. Dostarczają cyfrowych rozwiązań i narzędzi, pomagają przedsiębiorcom promować się w Internecie. Dziś aktywność w sieci jest kluczowa, aby zdobywać rozpoznawalność na rynku, docierać do nowych klientów i zwiększać zyski. Coraz więcej właścicieli firm zdaje sobie z tego sprawę i poddaje swoje biznesy cyfrowej transformacji. Wśród nich są też przedsiębiorcy, którzy reprezentują właśnie sektor budowlany. Branża ta dynamicznie się rozwija, a jej przedstawiciele chętnie decydują się na działania z zakresu marketingu online.

Z roku na rok rośnie liczba właścicieli firm budowlanych, którzy inwestują w strony internetowe. Nic dziwnego, firmowa witryna to wirtualna wizytówka przedsiębiorstwa, miejsce do prezentowania oferty i kanał, który wspiera sprzedaż.

– Branża budowlana jest dla nas szczególnie ważna. Od lat wspieramy ją w rozwoju. Nasi doradcy internetowi budują strony internetowe, zajmują się ich pozycjonowaniem i prowadzą liczne działania promocyjne w Internecie. W 2022 roku stworzyliśmy strony WWW dla 687 klientów z sektora budownictwa i nieruchomości, a dla 1265 klientów z tej branży prowadziliśmy działania z zakresu promocji na lokalnym rynku – mówi Marcin Durzyński, Wiceprezes Zarządu WeNet. – Cieszymy się, że przedsiębiorcy nam ufają i chętnie korzystają z naszego wsparcia – dodaje Marcin Durzyński.

Targi BUDMA od ponad 30 lat są symbolem międzynarodowych spotkań branży budowlanej i rozwoju polskiej architektury. Przyczyniają się do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy na temat trendów i nowych rozwiązań technologicznych. To ważne wydarzenie dla przedstawicieli branży budowlanej, w tym dla inwestorów, inżynierów, architektów, a także rzemieślników. Uczestnicy mają okazję m.in. poznać najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, wziąć udział w pokazach i szkoleniach prowadzonych przez liderów branży oraz prowadzić rozmowy na temat bliższej i dalszej przyszłości rynku budowlanego.

– Udział w największych targach budownictwa w Europie Środkowo-Wschodniej to także dla nas okazja do wielu inspirujących spotkań, biznesowych rozmów i wymiany doświadczeń. Chcemy też przekazać właścicielom firm z sektora budowlanego i architektonicznego swoją wiedzę, pokazać, jakie możliwości daje marketing internetowy i nowe technologie – dodaje Marcin Durzyński, Wiceprezes Zarządu WeNet.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2023 odbędą się w dniach 31.01-03.02 w Poznaniu, a dokładniej w znanym centrum targowo-wystawienniczym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Swoją ofertę produktową, technologiczną i usługową prezentować tutaj będzie prawie 1000 firm z Polski i zagranicy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie