Weź udział w akcji #mojaflaga. 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Materiał informacyjny BIURA PROGRAMU „NIEPODLEGŁA”
Udostępnij:

Niepodległa kolejny już raz zaprasza do włączenia się do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja. Udział w akcji wymaga jedynie wywieszenia Biało-Czerwonej, sfotografowania jej i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #mojaflaga.

#MOJAFLAGA NA DZIEŃ FLAGI RP

W akcji #mojaflaga dotychczas brali udział miedzy innymi Adam Małysz, Marcin Gortat i Energa Basket Liga, Tour de Pologne i Czesław Lang oraz czołowi polscy lekkoatleci tacy jak Adam Kszczot, Konrad Bukowiecki, Paweł Wojciechowski czy Marcin Lewandowski. W promocję akcji angażowały się również Polski Komitet Olimpijski, Polska Liga Siatkowa i profil Łączy Nas Piłka. Ambasadorami akcji są też wszyscy Polacy, którzy wywieszają biało-czerwoną podczas świąt państwowych i w ważnych momentach życia.

Dotychczas w internecie akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku pod tym hasztagiem znajdziemy setki tysięcy powiewających biało-czerwonych flag. Wystarczy wywiesić je przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, zrobić zdjęcie i umieścić w mediach społecznościowych z odpowiednim oznaczeniem. Nie musi to być duża flaga, można ją uszyć samodzielnie albo zrobić z papieru. Ważne, abyśmy pokazali, że w tym dniu jednoczą nas barwy narodowe.

Zachęcamy wszystkich Polaków i przyjaciół Polski do przyłączenia się do wspólnego świętowania Dnia Flagi RP także w tym roku!

Wideo

Materiał oryginalny: Weź udział w akcji #mojaflaga. 2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - Polska Times

Dodaj ogłoszenie