Weź udział w warsztatach samoobrony na Jeżycach

  Weź udział w warsztatach samoobrony na Jeżycach

  JL

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Stowarzyszenie Lepszy Świat organizuje warsztaty WenDo, podczas których kobiety po 60. roku życia będą uczyć się, jak reagować na przemoc, wzmocnią pewność siebie oraz poczucie własnej wartości i sprawczości
  WenDo jako metoda samoobrony psychicznej przekazuje wiedzę na temat skutecznych metod komunikowania się i wyrażania własnych potrzeb, emocji oraz zdania.

  – Pomaga to rozwiązywać konflikty, przełamywać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd. Aby wziąć udział w WenDo nie potrzeba siły, ani nadzwyczajnej sprawności. Każda kobieta może nauczyć się skutecznie bronić – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

  Warsztaty odbędą się 4-5 czerwca (sobota godz. 10-16, niedziela godz. 9-15) w Centrum Amarant na Jeżycach. Aby zgłosić swój udział wystarczy do 26 maja zadzwonić na nr: 508 195 206 lub napisać email: stowarzyszenie@lepszyświat.org.pl. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  Warsztaty WenDo są planowane jako całość, dlatego organizatorzy zastrzegają, że nie będzie możliwe dołączenie do grupy drugiego dnia lub tylko na kilka godzin pierwszego lub drugiego dnia. Pierwszeństwo będą miały osoby, które jeszcze nie uczestniczyły w warsztatach WenDo i mieszkają na terenie Jeżyc. Warto jak najszybciej chwycić za telefon, bo liczba miejsc jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo