Wielka podróż dookoła świata: Już niebawem 7. Festiwal...

  Wielka podróż dookoła świata: Już niebawem 7. Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Poznańskie święto podróżników odbędzie się na początku lutego i potrwa aż trzy dni. Jak zapewniają organizatorzy, harmonogram wydarzeń obejmie tematycznie
  1/9
  przejdź do galerii

  Poznańskie święto podróżników odbędzie się na początku lutego i potrwa aż trzy dni. Jak zapewniają organizatorzy, harmonogram wydarzeń obejmie tematycznie niemal wszystkie kontynenty, których tajemnice odsłonią doświadczeni podróżnicy z całej Polski. ©materiały prasowe

  Prezentacje, warsztaty, koncerty, wiele niespodzianek i wydarzeń pobocznych. Wzorem poprzednich edycji, program największego festiwalu podróżniczego w Wielkopolsce pęka w szwach!
  Poznańskie święto podróżników odbędzie się na początku lutego i potrwa aż trzy dni. Jak zapewniają organizatorzy, harmonogram wydarzeń obejmie tematycznie niemal wszystkie kontynenty, których tajemnice odsłonią doświadczeni podróżnicy z całej Polski.

  Pierwszego dnia imprezy gośćmi będą m.in. Joanna Kontowicz oraz Krzysztof Dzięgelewski, którzy opowiedzą o swojej traperskiej wyprawie do Azji i Australii, Ryszard Jakubowski, który udał się w trudną, pieszą wycieczkę po Bałkanach, a także Anna Polakowska, która wspólnie z córką wyprowadziła się do Omanu.

  Niemniej ciekawie będzie kolejnego dnia.
  Uczestnicy festiwalu będą mogli posłuchać choćby fascynujących wspomnień Moniki Masaj z jej dwuletniej podróży autostopem przez Afrykę czy równie przejmujących historii, jakie zebrał Tomasz Siuda w trakcie swojej wędrówki po Iranie.

  Interesująco zapowiadają się również niedzielne spotkania (3 lutego) z Małgorzatą Szumską, która w USA przebyła aż 14 tys. kilometrów oraz Michałem Worochem, który udokumentował życie Caatanów z syberyjskiej Tuwy – mongolskich nomadów wypasających renifery.
  • 7. Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń”
  • Od 1 do 3 lutego
  • MTP (pawilon nr 15, ul. Głogowska 14)
  • Cena jednorazowego biletu: 18 zł (darmowe wejściówki rozdawane są w dniach 10-13 stycznia na stronie organizatora)
  • Cena karnetu: 35 zł
  • Szczegółowe informacje na temat festiwalu: sladamimarzen.pl


  POLECAMY:

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo