Program TV: Sobota 26 marca:
- 8.55 (TVP1) - "Pan Hoppy i żółwie"
- 10.40 (TV 4) - "Mali agenci: Wyścig z czasem"
- 12.30 (TV 4) - "Maria, matka Jezusa"
- 14.00 (TVP1) - "Kopalnie króla Salomona"
- 14.05 (TV Puls) - "Flinstonowie"program TV
- 14.20 (TV4) - "Powrót do przyszłości"
- 14.55 (TVN 7) - "Niekończąca się opowieść: Następny rozdział"
- 15.20 (TVP2) - "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach"
- 16.00 (TV Puls) - "Hop"
- 16.45 (TV 4) - "Powrót do przyszłości II"
- 18.00 (TV Puls) - "Park jurajski III"
- 19.00 (TVN 7) - "Rango"
- 20.00 (TV4) - "Powrót do przyszłości III"
- 20.00 (TVN) - "Mali giganci"
- 20.00 (Polsat) - "Smerfy II"
- 20.00 (TV Puls) - "Mechanik: Prawo zemsty"
- 21.15 (TVN 7) - "Forrest Gump"
- 21.30 (TVP1) - "Flayboys - bohaterska eskadra"
- 21.50 (TVP2) - "Och, Karol II"
- 21.55 (TVN) - "Pompeje"
- 23.50 (TVP2) - "Snajper"
Program TV na kolejne dni na następnej stronie
Program TV: Niedziela 27 marca:
- 4.20 (TVP 2) - "Zaklinacz koni"
- 8.25 (Polsat) - "Karate Kid II"
- 9.35 (TVP2) - "Książę z bajki"
- 9.40 (TVN) - "Miś Yogi"
- 10.00 (TV 4) - "Leroy i Stitch"
- 10.50 (Polsat) - "Wall-E"
- 11.20 (TVP2) - "Różowa Pantera II"
- 11.25 (TVN) - "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki"
- 12.40 (TVN 7) - "Siedmiu wspaniałych"
- 13.00 (TVP 2) - "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz"
- 13.00 (Polsat) - "Sezon na misia II"
- 13.10 (TVP 1) - "Córka d'Artagnana"
- 14.25 (Polsat) - "Smerfy II"
- 15.15 (TVN 7) - "Forrest Gump"
- 15.25 (TVP 1) - "Kopalnie króla Salomona"
- 15.50 (TVN) - "Kung Fu Panda II"
- 15.50 (TV 4) - "Zaginiony ląd"
- 16.55 (TVP 2) - "Gliniarz w przedszkolu'
- 17.45 (TVN) - "Plan gry"
- 18.00 (TV Puls) - "Król Skorpion"
- 18.20 (TVN 7) - "Człowiek w żelaznej masce"
- 21.00 (TV Puls) - "Noe: Wybrany przez Boga"
- 21.00 (TVN 7) - "Cast away: Poza światem"
- 21.00 (TV 4) - "Taxi II"
- 21.05 (TVP 2) - "Goldeneye"
- 22.35 (TVN) - "Kochaj i tańcz"
Program TV na poniedziałek na kolejnej stronie
Program TV: Poniedziałek 28 marca
- 6.25 (TV Puls) - "Quo vadis"
- 6.45 (TVP 1) - "Rejs"
- 8.35 (TVP2) - "Disco Robaczki"
- 8.35 (Polsat) - "Wall-E"
- 8.50 (TV 4) - "Leroy i Stitch"
- 9.00 (TVP 1) - "Miś"
- 9.05 (TV Puls) - "U Pana Boga w ogródku"
- 9.45 (TVN) - "Kung Fu Panda II"
- 9.45 (TVN 7) - "Wallace i Gromit: Klątwa królika"
- 10.25 (TV 4) - "Balto"
- 10.45 (Polsat) - "Sezon na misia II"
- 11.10 (TVP 2) - "Gliniarz w przedszkolu"
- 11.10 (TVP 1) - "Nie lubię poniedziałku"
- 11.35 (TVN 7) - "Uwolnić orkę IV: Ucieczka z Zatoki Piratów"
- 11.40 (TVN) - "Mój przyjaciel delfin"
- 12.00 (TV 4) - "Powrót do przyszłości"
- 13.10 (TVP 2) - "Nie ma róży bez ognia"
- 13.45 (TVN 7) - "Tajemniczy ogród"
- 13.20 (TV Puls) - "Flinstonowie"
- 13.55 (TVN) - "Zaczarowana"
- 14.25 (TV 4) - "Powrót do przyszłości II"
- 14.45 (TVP 1) - "Ranczo Wilkowyje"
- 15.55 (TVN 7) - "Cast away" Poza światem"
- 16.15 (Polsat) - "Rycerz róla Artura"
- 16.20 (TVN) - "Grawitacja"
- 16.25 (TVP 1) - "Sami swoi"
- 16.40 (TV 4) - "Powrót do przyszłości III"
- 16.45 (TVP 2) - "Och, Karol II"
- 18.00 (TV Puls) - "Noe: wybrany przez Boga"
- 18.15 (TVN) - "Potwory i spółka"
- 18.55 (TVN 7) - "Historia Kopciuszka"
- 19.05 (TV 4) - "Maria, matka Jezusa"
- 21.00 (TV4) - "Osada"
- 21.00 (TVN) - "Thor"
- 21.00 (TV Puls) - "Underworld: Przebudzenie"
- 21.00 (TVN 7) - "Kod dostępu"
- 21.10 (Polsat) - "Bruce Wszechmogący"
- 21.25 (TVP 1) - "Złoty środek"
- 22.45 (TV Puls) - "Resident Evil: Zagłada"
- 23.20 (TV 4) - "Kontrakt na zabijanie"
- 23.20 (Polsat) - "Nigdy więcej"
- 23.20 (TVN) - "Gliniarz z Metropolii"
- 23.20 (TVP 1) - "E=MC2"
- 23.25 (TVP 2) - "Wykolejony"
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?