Wielkie otwarcie Carrefour Market w Starym Browarze

Partnerem cyklu jest Stary Browar
W środę, 11 sierpnia w Starym Browarze odbędzie się wielkie otwarcie marketu spożywczego Carrefour Market. Nowy sklep zlokalizowany jest w Atrium na poziomie -1. To idealne miejsce na codzienne sprawunki i większe zakupy na cały tydzień. Atrakcyjna oferta cenowa, świeże produkty od lokalnych dostawców, świeże ryby oraz sushi produkowane na miejscu, bardzo duży wybór zdrowej żywności BIO, bez laktozy i bez glutenu, domowej chemii i artykułów przemysłowych – słowem: „wszystko, czego potrzebujesz”, w jednym miejscu. Carrefour Market z okazji otwarcia w Starym Browarze przygotował powitalne promocje.

Duży wybór, dobre ceny i rabaty

Carrefour podbija serca Polaków różnorodnością, jakością, niskimi cenami i szeregiem udogodnień, ułatwiających codzienne zakupy. Klienci Starego Browaru w nowym markecie znajdą propozycje z różnych półek cenowych, co jest istotne dla wielu osób uważnie pilnujących domowego budżetu. Carrefour wyróżnia tu m.in. szeroka oferta bardzo dobrych jakościowo i atrakcyjnych cenowo produktów marki własnej. W nowym sklepie komfortowo będzie można zrobić szybkie, codzienne zakupy, np. na śniadanie w biurze czy szybką kolację po pracy. Dzięki szerokiemu asortymentowi, w browarowym Carrefourze zrobimy także duże zaopatrzenie dla całej rodziny, na cały tydzień – najlepiej z aplikacją Mój Carrefour, która aktywuje atrakcyjne promocje oraz 10% zniżkę na całe zakupy w weekend.

Z kolei karta seniora upoważnia do 10% rabatu na zakupy w każdy wtorek. Codziennie, na taką samą zniżkę mogą liczyć posiadacze karty dużej rodziny. Klienci mogą też skorzystać z oferty dnia, w tym przypadku wybrane produkty mają ceny obniżone nawet o ponad 50%.

Nowy Carrefour Market warto odwiedzić już pierwszego dnia – z okazji otwarcia market przygotował powitalne bony podarunkowe. Przy zakupach z aplikacją Mój Carrefour o łącznej wartości min. 70 zł każdy klient otrzyma voucher na 20 zł do wykorzystania w trakcie kolejnych odwiedzin.

Z pobliskiego pola i dalekiej Azji

W Carrefour Market w Starym Browarze klienci znajdą szeroki wybór produktów spożywczych. W strefie zdrowia kupią m.in. produkty bezglutenowe, bez laktozy i bogatą ofertę zdrowej żywności BIO, z której słynie Carrefour. Z kolei strefa produktów świeżych z ofertą „Prosto z pola do 50 km” daje im bezpośredni dostęp do produktów lokalnych rolników. Poznaniacy znajdą tu również pieczywo lokalnej piekarni i stoisko lokalnego producenta wędlin z tradycjami. W Kuchniach Świata mogą z kolei zaopatrzyć się w egzotyczne specjały, dostępne całorocznie lub sezonowo. W sklepie dostępny jest także szeroki wybór produktów marki własnej Carrefour, a także atrakcyjny asortyment produktów przemysłowych oraz artykułów sezonowych. Jest też specjalna strefa dla pupili z bardzo dużym wyborem smakołyków i zdrowej karmy BIO, czy strefa z suplementami dla osób aktywnych fizycznie. W ramach sezonowej oferty „Szkoła modna i różnorodna” można także wyposażyć dziecko w szkolną wyprawkę.

Ekologiczne i wygodne zakupy

Browarowy market wyróżnia szereg rozwiązań sprzyjających ekologii i niemarnowaniu żywności, które stanowią ważny element filozofii Carrefour. To m.in. strefa zero waste z towarami w obniżonych cenach, możliwość zwrotu butelek bez paragonu oraz usługa Scan & Go, pozwalająca szybko i wygodnie zapłacić za produkty bez wykładania ich na taśmę. Dla 200 pierwszych klientów, którzy zrobią zakupy z usługą Scan & Go, sklep przygotował darmowe, ekologiczne torby na zakupy. Warto pamiętać również o usłudze „Zamów i odbierz”, umożliwiającej odbiór w sklepie zakupów zamówionych wcześniej on-line.

W Starym Browarze dowolny paragon upoważnia do bezpłatnego parkowania do 4 godzin, dlatego na zakupy w nowym Carrefourze można przyjechać także samochodem. Żeby skorzystać z promocji parkingowej należy udać się z paragonem za zakupy i biletem parkingowym do punktu informacyjnego.

Carrefour Market w Starym Browarze zostanie otwarty w środę, 11 sierpnia o godz. 12:00.

Godziny funkcjonowania:

poniedziałek - sobota 08:30* - 21:00 (galeria czynna w godz. 9.00 - 21.00)
niedziele handlowe 09:30 - 20:00 (galeria czynna w godz. 10.00 - 20.00)

*11 sierpnia - 12:00 - 21:00

Dodaj ogłoszenie