sportowy24
  Wielkie powitanie Mistrzów z Vive Tauronu w Kielcach

  Wielkie powitanie Mistrzów z Vive Tauronu w Kielcach

  red

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Michał Jurecki jako pierwszy wyłonił się z autokaru, który przywiózł zwycięzców pod halę przy ulicy Bocznej. Zarówno kibice, jak i zawodnicy nie kryli
  1/116
  przejdź do galerii

  Michał Jurecki jako pierwszy wyłonił się z autokaru, który przywiózł zwycięzców pod halę przy ulicy Bocznej. Zarówno kibice, jak i zawodnicy nie kryli ogromnej radości i razem świętowali historyczne zwycięstwo. Nie przeszkadzał nawet deszcz. ©Aleksander Piekarski

  Śpiewy, pozdrowienia, wspólny szampan i nieopisana radość - tak wyglądało pierwsze spotkanie mistrzów Vive Tauronu Kielce z kibicami, którzy witali bohaterów przy hali na ulicy Bocznej tuż po ich przyjeździe z Kolonii gdzie wygrali Ligę Mistrzów.


  Zobacz także: Wielki finał Vive Tauronu na zdjęciach

  - To jest niesamowite przeżycie, nigdy nawet sobie nie wyobrażaliśmy, że ten puchar kiedykolowiek może być w Kielcach. Do końca wierzyliśmy w tę wygraną - mówił Tadeusz Węgrzyn, jeden z kibiców witających piłkarzy.

  Zanim szczypiorniści pojawili się przed halą, do kieleckich kibiców dołączyli zachrypnięci, choć wciąż w świetnej formie fani towarzyszący drużynie w Kolonii. Zaczęła się zabawa - wzajemne pozdrowienia, śpiewy na cześć bohaterów. Kulminacja radości nastąpiła, gdy pod halę zajechali szczęśliwi zwycięzcy. Brawa i wiwaty otrzymywał każdy wyłaniający się z busa zawodnik. Szczególne oklaski płynęły w kierunku Julena Aginagalde, który z pojazdu wyłonił się ze zwycięskim pucharem, a także w stronę trenera drużyny. - Dziękujemy, dziękujemy! - krzyczeli Tałantowi kielczanie.

  - Chłopaki zasłużyli na odpoczynek, bo dali z siebie wszystko na boisku. Ci, którzy są w reprezentacji Polski mają na niego czas do niedzieli - mówił trener Vive Tauronu.

  Zapytany o swoje opanowanie podczas meczu przyznał, że stalowych nerwów na pewno nie ma, a liczby przekleństw padających na turnieju wolałby nie liczyć. - Na mecz finałowy nie byliśmy super przygotowani i to było widać na parkiecie. To dzięki naszym zawodnikom, ich wierze i walce mamy to zwycięstwo - mówił.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Sportowy24 na Facebooku

  Galerie

  GOL24 na Facebooku