PIŁKA NOŻNA
Warta Poznań - Ruch Radzionków, I liga, niedziela, godz. 12.30, stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Calisia Kalisz - Energetyk ROW Rybnik, II liga, sobota, godz. 16.30, stadion przy ul. Łódzkiej w Kaliszu.
Jarota Hotel Jarocin - Zagłębie Sosnowiec, II liga, niedziela, godz. 15, stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.
Sokół Kleczew - Lubuszanin Trzcianka, III liga, sobota, godz. 12, stadion przy Alejach 600-lecia w Kleczewie.
Polonia Środa - Unia Swarzędz, III liga, niedziela, godz. 15, stadion przy ul. Sportowej w Środzie Wielkopolskiej.
Medyk II Konin - Polonia Poznań, I liga kobiet, sobota, godz. 13.30, stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Krono Arena Cup 2012 - międzynarodowy turniej piłkarski żaków, sobota - godz. 9, niedziela - godz. 9, stadion przy ul. Św. Marcin w Swarzędzu.
IV LIGA - grupa północna
sobota: Sparta Złotów - Tarnovia Tarnowo Podgórne (14), Mieszko Gniezno - Noteć Czarnków (16), Błękitni Owińska - Fogo Luboń (16), Leśnik Margonin - Pogoń Lwówek (16), Polonia Infrabet Chodzież - Zjednoczeni Trzemeszno (16), Warta Międzychód - Grom Plewiska (17);
niedziela: Czarni Wróblewo - 1922 Lechia Kostrzyn (15.30), 1920 Mosina - Polonia Nowy Tomyśl (16).
IV LIGA - grupa południowa
sobota: Grom Wolsztyn - Kasztelania Brudzew (15), Biały Orzeł Koźmin - SKP Słupca (15), Dąbroczanka Pępowo - Victoria Ostrzeszów (16), Victoria Września - Sparta Konin (16), Obra 1912 Kościan - Ostrovia Ostrów (16), Korona Piaski - LKS Gołuchów (16.30);
niedziela: Płomyk Koźminiec - Centra Ostrów (16), Stal Pleszew - LKS Ślesin (16).
KOSZYKÓWKA
Tęcza Leszno - Widzew Łódź, ekstraklasa kobiet - o miejsca 7-14, sobota, godz. 18, hala Trapez przy ul. Zygmunta Starego w Lesznie.
MUKS Poznań - Artego Bydgoszcz, ekstraklasa kobiet - o miejsca 7-14,.niedziela, godz. 18.30, hala B przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.
PIŁKA RĘCZNA
Sparta Oborniki - Tęcza Kościan, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17, hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
Dąbrówka Gniezno - Polonia Kępno, II liga kobiet, sobota, godz. 12, hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
HOKEJ NA TRAWIE
AZS Politechnika Pocztowiec Poznań - Warta Poznań, I liga mężczyzn, piątek, godz. 18, stadion przy ul. Przystań 1 w Poznaniu.
Start Gniezno - Grunwald Poznań, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16; Start - AZS Politechnika Pocztowiec Poznań, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12, stadion przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Warta Poznań - MKS Siemianowice, I liga mężczyzn, sobota, godz. 16, stadion AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
Grunwald Poznań - Pomorzanin Toruń, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 12, stadion AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
AZS Politechnika Pocztowiec Poznań - Start Brzeziny, I liga kobiet, niedziela, godz.12, stadion przy ul. Przystań 1 w Poznaniu.
ŻUŻEL
Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław, ekstraliga, niedziela, godz. 16, stadion im. A. Smoczyka przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.
Lechma Start Gniezno - Lubelski Węgiel KMŻ Lublin, I liga, niedziela, godz. 16, stadion przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.
Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź, I liga, niedziela, godz.15, stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wielkopolskim.
Victoria Piła - ROW Rybnik, II liga, niedziela, godz. 16, stadion przy ul. Bydgoskiej w Pile.
PIŁKA WODNA
Alstal Waterpolo Poznań - ŁSTW UŁ Łódź, dwumecz mistrzostw Polski, sobota - godz. 18.15, niedziela - godz. 12.15, pływalnia Term Maltańskich przy ul. Termalnej w Poznaniu.
KAJAKARSTWO
Krajowe regaty eliminacyjne seniorów, sobota - godz. 9, niedziela - godz. 9.30, tor regatowy jeziora Maltańskiego w Poznaniu.
SZERMIERKA
XXI Memoriał Fechmistrza Leona Kozy-Kozarskiego, Puchar Polski w szabli kobiet i mężczyzn, sobota - godz. 11.15 (eliminacje), godz. 17 (finały), hala OSiR przy ul. Gimnazjalnej w Opalenicy.
DRIFTING
King of Europe Drift 2012 - I runda międzynarodowych zawodów w driftingu, sobota - godz. 14, niedziela - godz. 10, Tor "Poznań" - Automobilklub Wielkopolski przy ul. Wyścigowej w Przeźmierowie.
KARATE
III mistrzostwa o Puchar Ziemi Wielkopolskiej w karate, sobota - godz. 10, hala GOSiR przy ul. Polnej w Komornikach koło Poznania.
SPORT SAMOCHODOWY
XXII rajd samochodowy Merkury 2012, I i II runda nawigacyjnych samochodowych MP, I i II runda turystycznych motorowych MP, I i II runda MP osób niepełnosprawnych, piątek - godz. 19 (próby samochodowe i start na Torze "Poznań" - Automobilklub Wielkopolski w Przeźmierowie), sobota - godz. 10 (start w Swarzędzu), godz. 15 - meta w Pobiedziskach.
BIEGI
Run of Spirit - Bieg Na tak, sobota, godz. 10, start i meta nad trybunami przy hangarach nad jeziorem maltańskim w Poznaniu.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?