Wielkopolski weekend na sportowo 23-25 marca 2012

JAC
Bardzo obfity w sportowe wydarzenia będzie nadchodzący weekend w Wielkopolsce. na piłkarskie boiska powrócili już zawodnicy praktycznie na wszystkich szczeblach rozgrywek. Także kibice żużla mogą się emocjonować zbliżającym się sezonem na czarnych torach. Do rywalizacji wracają również hokeiści na trawie.

PIŁKA NOŻNA
Lech Poznań - Śląsk Wrocław, ekstraklasa, niedziela, godz. 14.30, stadion Miejski przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.
Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów, II liga, sobota, godz. 15, stadion przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Tur Turek - Elana Toruń, II liga, niedziela, godz. 11, stadion przy ul. Sportowej w Turku.
Jarota Hotel Jarocin - Górnik Wałbrzych, II liga, niedziela, godz. 15, stadion przy ul. Sportowej w Jarocinie.
Polonia 1912 Leszno - Polonia Środa, III liga, niedziela, godz. 12, stadion przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.
Medyk Polomarket KWB Konin - Górnik Łęczna, ekstraliga kobiet, sobota, godz. 13, stadion przy ul. Podwale w Koninie.
Medyk II Konin - GOSiR Piaseczno, I liga kobiet, sobota, godz. 15.30, stadion przy ul. Podwale w Koninie.

IV LIGA - grupa północna
sobota: Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Nowy Tomyśl (13), Mieszko Gniezno - Sparta Złotów (14), Leśnik Margonin - Tarnovia Tarnowo Podgórne (15), Polonia Infrabet Chodzież - Fogo Luboń (15), Pogoń Lwówek - Grom Plewiska (15), Błękitni Owińska - Czarni Wróblewo (16), Warta Międzychód - 1922 Lechia Kostrzyn (16);
niedziela: 1920 Mosina - Noteć Czarnków (16).

IV LIGA - grupa południowa
sobota: Biały Orzeł Koźmin - Obra 1912 Kościan (14), Victoria Września - Grom Wolsztyn (15), Korona Piaski - Ostrovia Ostrów (15), Dąbroczanka Pępowo - SKP Słupca (15), LKS Ślesin - LKS Gołuchów (16);
niedziela: Stal Pleszew - Kasztelania Brudzew (15), Płomyk Koźminiec - Sparta Konin (16), Victoria Ostrzeszów - Centra Ostrów (16).

KOSZYKÓWKA
PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gdański, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 17, hala gier sportowych AWF przy ul. Droga Dębińska 10c w Poznaniu.
Inea AZS Poznań - MUKS Poznań, ekstraklasa kobiet, sobota, godz. 20, hala UAM przy ul. Zagajnikowej na Morasku w Poznaniu.
Ostrovia Ostrów - AZS Uniwersytet Gdańsk, I liga kobiet, niedziela, godz. 17, hala Gimnazjum nr 1 przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wlkp.
Lider AZS II Swarzędz - ProBasket Jelenia Góra, I liga kobiet, niedziela, godz. 18, hala przy ul. Św. Marcin w Swarzędzu.
AZS Politechnika Poznań - Franz Astoria Bydgoszcz, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17, hala UAM przy ul. Zagajnikowej na Morasku w Poznaniu.
BM Węgiel Stal Ostrów - MKS Skierniewice, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 18.30, hala przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wlkp.
Turniej ćwierćfinałowy mistrzostw Polski koszykarzy U-18; udział biorą: PBG Basket Junior Poznań, Polonia Warszawa, GTK Fluor Gliwice, ŁKS KM Łódź, piątek - godz. 18.30 i 20.30, sobota - godz. 15.30 i 20, niedziela - godz. 12.30 i 14.45, hala POSiR przy ul. Chwiałkowskiego w Poznaniu.

SIATKÓWKA
PTPS Piła - Impel Gwardia Wrocław, PlusLiga kobiet o miejsca 5-6, niedziela, godz. 18, hala przy ul. Żeromskiego w Pile.

PIŁKA RĘCZNA
Nielba Wągrowiec - Jurand Ciechanów, PGNiG superliga mężczyzn o miejsca 9-12, sobota, godz. 18, hala przy ul. Kościuszki w Wągrowcu.
Arot-Astromal Leszno - Techtrans Elbląg, I liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Rejtana w Lesznie.
Dąbrówka Gniezno - KPR Kobierzyce, II liga kobiet, sobota, godz. 14, hala przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie.
Polonia Kępno - Finepharm II Jelenia Góra, II liga kobiet,.sobota, godz. 17, hala przy ul. Walki Młodych w Kępnie.
Gimansion Jastrowie - Sparta ZLiT Gubin, II liga kobiet, niedziela, godz. 17, hala przy ul. Kilińszczaków w Jastrowiu.
MKS Poznań - Żagiew Dzierżoniów, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona w Poznaniu.
MKS Kalisz - Olimp Grodków, II liga mężczyzn, niedziela, godz. 15, hala Kalisz Arena przy ul. Hanki Sawickiej na Os. Dobrzec w Kaliszu.
Sparta Oborniki - Pogoń Oleśnica, II liga mężczyzn, sobota, godz. 17, hala przy ul. Obrzyckiej w Obornikach.
Tęcza Kościan - UKS PR 2 Polkowice, II liga mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Uczniowskiej w Kościanie.
III memoriał im. Leona Nosili juniorów młodszych i młodzików, sobota, godz. 9, hala Posnanii przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu.

HOKEJ NA TRAWIE
Warta Poznań - Pomorzanin Toruń, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 11, stadion AWF przy ul. Królowej Jadwigi w Poznaniu.
AZS Politechnika Pocztowiec Poznań - Polonia Środa, I liga mężczyzn, niedziela, godz. 13, stadion przy ul. Przystań w Poznaniu.

FUTSAL
Akademia Futsal Club Pniewy - Red Devils Chojnice, ekstraklasa mężczyzn, sobota, godz. 18, hala przy ul. Wolności w Pniewach.

ŻUŻEL
62. memoriał im. Alfreda Smoczyka, sobota, godz. 15, stadion im. A. Smoczyka przy ul. Strzeleckiej w Lesznie.
Lechma Start Gniezno - Tauron Azoty Tarnów, mecz towarzyski, niedziela, godz.15, stadion przy ul. Wrzesińskiej w Gnieźnie.
Ostrovia - Sparta Betard Wrocław, mecz towarzyski, niedziela, godz. 15, stadion przy ul. Piłsudskiego w Ostrowie Wlkp.

KOLARSTWO
X wyścig przełajowy "Swarzędz-Cross" im. Mariana Kegela, niedziela, godzina 11 (zapisy od 9.30 w biurze zawodów przy ul. Św. Marcin 7), start i meta nad jeziorem Swarzędzkim w Swarzędzu.

SPORTY WALKI
Gala MMA i K1 oraz walka boksu zawodowego, sobota, godz. 19.30, hala przy ul. Żeromskiego w Pile.

KARATE
IV akademicki otwarty turniej karate WKF o puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego; V akademickie mistrzostwa Wielkopolski karate WKF (II rzut), niedziela, godz. 10.45, hala Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Dożynkowej 9 w Poznaniu.

SQUASH
Akademickie mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn - II rzut, niedziela, godz. 10.30, hala Centrum Sportu WSNHiD przy ul. Kutrzeby (wejście od ul. Na Podgórniku) w Poznaniu.

UNIHOKEJ
Akademickie mistrzostwa Wielkopolski kobiet i mężczyzn - II rzut, piątek - godz. 16, sobota - godz. 9, hala Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Dojazd 7 w Poznaniu.

WSPINACZKA SPORTOWA
Akademickie mistrzostwa Wielkopolski, niedziela, godz. 12, ściana wspinaczkowa Avana przy ul. B. Krzywoustego (Kinepolis) w Poznaniu.

SPORT SAMOCHODOWY
I edycja Tor "Poznań" Track Day, niedziela, godz. 8, Tor "Poznań" - Automobilklub Wielkopolski przy ul. Wyścigowej w Przeźmierowie.

Wideo

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Coś dla nas :)

Dodaj ogłoszenie