sportowy24
  Wings for Life 2019: Teraz dołącz do akcji "Dookoła świata",...

  Wings for Life 2019: Teraz dołącz do akcji "Dookoła świata", w maju weź udział w biegu

  Zdjęcie autora materiału
  Bogna Kisiel

  Głos Wielkopolski

  - To niesamowity bieg absolutnie dla wszystkich. Nie ma obawy, że nie dotrwa się do mety, bo ona sama po was przyjdzie - zachęca Dominika Stelmach, wielokrotna
  1/5
  przejdź do galerii

  - To niesamowity bieg absolutnie dla wszystkich. Nie ma obawy, że nie dotrwa się do mety, bo ona sama po was przyjdzie - zachęca Dominika Stelmach, wielokrotna zwyciężczyni i aktualna rekordzistka Wings for Life World Run ©Wings for Life World Run

  5 maja 2019 r. odbędzie się kolejny Wings for Life. Tego dnia o godzinie 13 uczestnicy biegu po raz szósty rozpoczną ucieczkę przed samochodem pościgowym. Już w tej chwili na liście startowej w Poznaniu jest ponad 3,2 tys. osób.
  Zdaniem organizatorów, tempo w jakim wzrasta liczba chętnych wskazuje, że pula 8 tys. miejsc zostanie szybko wykorzystana. Ci, którzy zarejestrują się na oficjalnej stronie Wings for Life do 27 stycznia, otrzymają pocztą pakiet startowy. Znajdzie się w nim m.in. okazjonalna koszulka. Zapewnia ją polska firma 4F, która nawiązała współpracę z organizatorami biegu. Uwaga, liczba t-shirtów jest limitowana.  Pamiątkowe koszulki dostaną także uczestnicy biegu z aplikacją App Run.
  Oni oraz ci, którzy zapisali się na bieg mogą dołączyć do trwającej właśnie akcji video „obiec świat”. Wystarczy nagrać telefonem krótki film, na którym przebiegamy przed obiektywem kamery z lewej do prawej strony. Gotowe, kilkusekundowe video należy wysłać w wiadomości prywatnej do @WingsForLifeWorldRun na FB lub wrzucić na swojego Instagrama oznaczając @wlfworldrun.

  Filmiki można nadsyłać do 12 stycznia. Powstanie z nich kompilacja, która pozwoli symbolicznie wypełnić misję okrążenia globu i zachęcenia ludzi do wzięcia udziału w szóstej edycji Wings for Life.

  Całość datków oraz opłat wpisowych wpłacana jest na konto fundacji, finansującej badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym. Bieg odbywa się tego samego dnia, o tej samej godzinie w wielu miejscach na świecie.

  Tak było rok temu:


  POLECAMY:
  ZOBACZ TEŻ: Wzmożone kontrole escape roomów w całym kraju - kilkadziesiąt już zamkniętych


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl