Piłkarze Wisły Kraków do nowego sezonu będą przygotowywać się w Wielkopolsce w dniach 3-13 lipca. Ich bazą noclegową będzie Centrum Pobytowe Olandia, a bazą treningową boisko OSiR w Międzychodzie.
W trakcie zgrupowania podopieczni Michała Probierza rozegrają cztery sparingi. Ich przeciwnikiem będzie na pewno cypryjski zespół Omonia Nikozja. Prawdopodobnie wiślacy zmierzą się też z Wartą Międzychód.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.