Wisła Płock - Warta Poznań 1:0. Trzeci raz wygrać się nie udało. Zobacz, jak oceniliśmy Zielonych

Warta Poznań przegrała w Płocku z Wisłą 0:1. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań po tym meczu-->Adam Jastrzębowski
Po dwóch zwycięstwach z Koroną Kielce i Widzewem, piłkarze Warty musieli uznać wyższość Wisły Płock. O porażce Zielonych zadecydował błąd Matuszewskiego, brak skuteczności oraz czerwona kartka Maenpy, któremu wyraźnie zagotowała się głowa i w 60 minucie zobaczył czerwoną kartkę. Zobaczcie, jak oceniliśmy piłkarzy Warty Poznań po środowym meczu.

Warcie Poznań nie udało się dopisać do swojego konta kolejnych trzech punktów. W zaległym meczu 19. kolejki przegrała w Płocku 0:1 (0:0). W pierwszej części Zieloni byli lepszym zespołem, po przerwie jednak popełnili kilka błędów i choć końcówka znów należała do nich, nie udało się im doprowadzić do remisu.