Pol'and'Rock Festival 2019 to 25. odsłona imprezy, która zadebiutowała w 1995 roku jako Przystanek Woodstock. Pierwsza edycja odbyła się w miejscowości Czymanowo, potem kilkakrotnie zmieniano miejsce festiwalu aż w 2004 na dobre osiadł on w Kostrzynie nad Odrą.
Na Woodstock co roku przybywają rzesze fanów. Niektórzy przyjeżdżają na długo przed oficjalnym otwarciem. Nie inaczej jest w 2019 - impreza przyciągnęła kilkaset tysięcy osób. W ciągu pierwszych dwóch dni na dużej scenie wystąpili między innymi Ziggy Marley, The Adicts, Gogol Bordello, Crossfaith, Hunter, Krzysztof Zalewski, Testament, Lordi, Prophets of Rage czy Acid Drinkers.
Ostatniego dnia imprezy zaplanowano m.in. koncerty Decapitated, Agnieszki Chylińskiej, Skunk Anansie czy Kultu. Co ciekawe, Kazik i spółka na festiwalu organizowanym przez Jurka Owsiaka pojawią się po raz pierwszy.
Przystanek Woodstock co roku pełen jest uśmiechniętych ludzi. Także tych zakochanych. Zobaczycie ich w naszej galerii:
WOODSTOCK 2019: Najpiękniejsze pary na Pol'and'Rock Festival...
Sprawdźcie, co jeszcze uwiecznił nasz fotoreporter:
WOODSTOCK 2019: Galeria. Najpiękniejsze dziewczyny na Pol'an...
WOODSTOCK 2019: Zdjęcia z Kostrzyna. Na Pol'and'Rock 2019 są...
Przystanek Woodstock 2019: W Kostrzynie zabawa już trwa. Prz...
- Przystanek Woodstock 2019: W Kostrzynie zabawa już trwa. Przez Pol'and'Rock Festival przeszła parada przebierańców. Zobacz zdjęcia
- Przystanek Woodstock 2019: program. Sprawdź, kto zagra na Pol'and'Rock 2019. Święto rocka w Kostrzynie nad Odrą już od 1 sierpnia
- Woodstock 2019: Co zabrać na festiwal Pol'and'Rock Festival? Zobacz listę najpotrzebniejszych rzeczy
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Cropp - Sukienka midi w kwiaty - Czarny
Sukienka o długości midi, uszyta z wiskozy.
kup teraz

Cropp - Czarna sukienka - Czarny
Krótka czarna sukienka, uszyta z wzorzystej dziani…
kup teraz

Cropp - Sukienka z wycięciem na plecach - Czarny
Czarna sukienka o długości mini, uszyta z tkaniny …
kup teraz

Cropp - Czarna minisukienka - Czarny
Krótka sukienka, uszyta z czarnej tkaniny zawieraj…
kup teraz

Cropp - Różowa sukienka z marszczeniami - Różowy
Krótka sukienka o dopasowanym fasonie, uszyta z gł…
kup teraz

Cropp - Czarna sukienka na ozdobnych ramiączkach - Czarny
Krótka sukienka damska typu slip dress, uszyta z m…